PL / EN
LOUNGE MAGAZYN # 56 – LISTOPAD 2013

LOUNGE MAGAZYN # 56 – LISTOPAD 2013

Twórcze zdjęcia, interesujące osobowości, ciekawe miejsca i najważniejsze kulturalne wydarzenia – to wszystko i o wiele więcej w listopadowym numerze Lounge Magazyn!

 

Myślisz, że wiesz co słychać w świecie fotografii? Interesuje Cię, jak polscy artyści podbijają VOGUE? O co chodzi we wszechobecnej pasji robienia zdjęć? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w listopadowym numerze magazynu Lounge.

 

Oprócz znanych nazwisk takich jak Annie Leibovitz, Terry Richardson czy Sally Mann, w najnowszym wydaniu Lounge zostają przybliżone sylwetki młodych polskich fotografów docenionych przez VOGUE. Rafał Milach, Paweł Bownik, Przemek Dzienis oraz Sonia Szóstak, której przekrojowe prace są zaprezentowane w sesji numeru, to nazwiska, z którymi powinniście się zapoznać. Ponadto odkryjecie, jakie historie kryją się za zdjęciami, które zdążyły stać się ikonami kultury i sztuki. Dowiecie się również dlaczego po przeczytaniu artykułu o Tomku Sadurskim, staniecie się jego ogromnymi fanami. Dodatkowo pod lupę zostanie wzięta mania na „Jestę fotografę'' i wszechobecny Foodporn. Oczywiście, jak zwykle nie zabraknie ciekawych informacji o najważniejszych kulturalnych wydarzeniach m.in.: wystawie Erwina Wurma i 20 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda&Anima. Nasza redakcja za to przedstawi Wam w skrócie najciekawsze pokazy 9. edycji FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi.

 

Numer dostępny jest już on-line na: www.loungemagazyn.pl, w wersji drukowanej znajdziecie go w wybranych miejscach w Krakowie, Warszawie i Katowicach m.in.: w restauracjach, kawiarniach, hotelach czy galeriach handlowych. Zapraszamy do lektury.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lounge Magazyn | listopadowy Lounge Magazyn | Sonia Szóstak | Tomasz Sadurski | Erwin Wurm |

podobne artykuły