PL / EN
GUESS DENIM PARTY

GUESS DENIM PARTY

Już wkrótce, 21. listopada, znana marka GUESS urządza wielką imprezę! Dress code? Denim! Dowiedzcie się więcej!

W tym roku GUESS wsparł akcję charytatywną "VIVA! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd". Marka zaprosiła znane osoby do zaprojektowania denimowych kurtek, które 21 listopada zostaną zlicytowane podczas Guess Denim Party. Całkowity dochód z akcji zasili fundusz stypendialny akcji charytatywnej magazynu VIVA!. "Niestety nie wszystkie dzieci mają szansę rozwijać swoje talenty, więc organizujemy tę akcję, aby im pomóc. W tym roku wybraliśmy dziewiętnaścioro utalentowanych dzieci, którym ufundowaliśmy stypendium i mamy nadzieję, że z roku na rok ta liczba będzie rosnąć" - powiedziała Katarzyna Przybyszewska, redaktor naczelna magazynu VIVA!.

 

 

Wśród gwiazd, które stworzą własne projekty kurtek znalazły się: Anna Czartoryska-Niemczycka, Kasia Zielińska, Radosław Majdan, Joanna Horodyńska, Tomasz Sadurski oraz zespół Afromental. "Myślę, że to bardzo fajna sprawa, bo tworzenie własnych projektów jest czymś, co nas angażuje i co także lubimy. To zabawa, która ma pomagać, więc jestem absolutnie za!" - powiedziała Kasia Zielińska. "Pomysł na projekt mojej kurtki zrodził się spontanicznie. Będzie to propozycja bliska mojemu sercu, czyli kurtka rockowa. Chcę zrobić coś z polotem, ale jednocześnie nie chcę przesadzić, bo ta kurtka musi znaleźć nabywcę" - dodał z uśmiechem Radosław Majdan.       

 

 

Czego jeszcze możemy się spodziewać, po imprezie marki GUESS? Oprócz aukcji kurtek, które zostały zaprojektowane przez gwiazdy, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji! A w nich m.in. koncert zespołu Afromental! O muzyczną oprawę eventu zadba także DJ Luke Erb.

 

 

Dress Code? Oczywiście Denim! Impreza startuje 21 listopada o godz. 20 w warszawskim klubie DeLite. Koniecznie śledźcie nasz fanpage. Już wkrótce rozdamy Wam kilka zaproszeń.

 

 

 

Guess Denim Party

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Guess Denim Party | GUESS |

podobne artykuły