PL / EN
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI LOUIS VUITTON WIOSNA LATO 2013 – PODRÓŻE, SPORT I LUKSUS

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI LOUIS VUITTON WIOSNA LATO 2013 – PODRÓŻE, SPORT I LUKSUS

Dyrektor kreatywny męskiej linii Louis Vuitt Kim Jones, w sezonie wiosna lato 2013  prowadzi nas w kolejną luksusową podróż po świecie męskiej odzieży.

Sezon wiosna lato 2013 to już trzeci, w którym Kim Jones zasiada u steru, będąc Dyrektorem Kreatywnym  męskiej linii Louis Vuitton. Jego śmiała, nowa wizja linii odzieży męskiej polega na dodaniu do dwóch filarów LV - podróży i luksusu – trzeciego czynnika, jakim jest sport. Rezultatem jest kolekcja, która może wiedzie wielbiciela przygód Vuitton odnurkowania, przez żeglarstwa, raving pełni księżyca, aż do eleganckiej kolacji black-tie pod rozgwieżdżonym niebem.

 

Można w kolekcji  wiosna lato 2013 zobaczyć genialne dwurzędowe weekendowe garnitury, żółte kurtki przeciwdeszczowe, kamizelki przypominające ratownicze, ale wykonane ze skóry, kaszmirowy neopreen do  nurkowania, pstre, postarzane kurtki Boro, koszule, i szorty oraz, jak zwykle,  fantastycznie praktyczne torby i plecaki w śmiałych kolorach.

 

Tak więc, kolekcja Louis Vuitton jest najprawdopodobniej must-have’m nadchodzącego lata, choć niektórzy mogą uznać, że to przesada. Jednakże, jak sam powiedział Jones po udanym i docenionym pokazie: Nic nie jest niemożliwe w Louis Vuitton.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: męska kolekcja Louis Vuitton | moda męska wiosna lato 2013 | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły