PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOUIS VUITTON  - KAMPANIA LES PARFUMS

LOUIS VUITTON - KAMPANIA LES PARFUMS

Pierwsza kampania zapachu i zapowiedź nowej kompozycji!

 

Louis Vuitton prezentuje pierwszą kampanię zapachu, której bohaterką została Emma Stone, ambasadorka francuskiego domu mody.

LOUIS VUITTON LES PARFUMS – KAMPANIA

Kampania przedstawia różne momenty i emocje związane z kobiecą wyprawą życia, które odzwierciedlają ducha podróży i pasji, kluczowe wartości Louis Vuitton. Zmieniające się tła przywołują również odmienne charaktery wyjątkowej kolekcji perfum francuskiego domu mody.

ZOBACZ TEŻNOWY ZAPACH LOUIS VUITTON: LE JOUR SE LÈVE

Jestem dumny z tego, że możemy zaprezentować pierwszy krótki film w roli głównej z niezwykle utalentowaną Emmą Stone. To kolejny kamień milowy w sukcesie naszej kolekcji zapachów” – mówił Michael Burke, prezes Louis Vuitton.


Film zostanie opublikowany 13 września 2018 roku. Tego samego dnia przypadnie premiera Attrape-Rêves, dziewiątego już zapachu kolekcji Les Parfums Louis Vuitton.

LOUIS VUITTON x SAM MENDES x EMMA STONE

Kampania została wyreżyserowana przez znakomitego twórcę teatralnego i filmowego Sama Mendesa w asyście Dyrektora Fotografii, Hoyte Van Hoytema. To była pierwsza współpraca domu mody z reżyserem, ale nie pierwsze spotkanie Emmy Stone, która występowała w kabarecie muzycznym na Brodway`u w reżyserii Mendesa. Laureatka Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie „La La Land” Damiena Chazelle`a doskonale wprowadza swoją wszechstronność i iskrzący wdzięk do wielowymiarowego portretu kobiety Louis Vuitton.


Zdjęcia kampanii Louis Vuitton w obiektywie Craiga Mc Deana, wystylizowanej przez Marie-Amélie Sauvé, ukażą się na całym świecie w październiku tego roku. Nie przegapcie!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: zapach | Emma Stone | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły