PL / EN
LONGCHAMP – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

LONGCHAMP – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Eklektyzm, hafty na sukienkach i lekkość formy.

 

W kolekcji Longchamp na jesień zimę 2019/20 znajdziecie trendy zainspirowane krajobrazem prerii. To tam współczesna dziewczyna spędza zimowe ferie w skórzanych kombinezonach, zwiewnych sukienkach w klimacie boho i długich warstwowych spódnicach. Jest blisko natury, co wyraża poprzez eklektyczne podejście do mody. Łączy wzory, takie jak płynna linia z motywem cętek i nosi mini spódnice do jeździeckich pasków.

LONGCHAMP – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Jesienią i zimą 2019/20 kobieta w wydaniu Longchamp będzie elegancka, odważna i naturalna. Założy ubrania, które wymykają się z utartych schematów i doskonale zobrazują eklektyczną konwencję. Miłośnicy oryginalnej mody, zainspirowanej klimatem ranczo powinni czuć się usatysfakcjonowani. Połączenie nowoczesnej linii, zwiewnych, wzorzystych tkanin z bogactwem haftu na sukienkach oraz skórzanych kombinezonów, doda sylwetce lekkości. Kolekcja Lonchgamp jest niesamowicie swobodna. Przypomina o wakacjach spędzonych na prerii, która inspiracji poszukuje w świecie fauny i flory.

Longchamp: wzorzysta spódnica na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

LONGCHAMP – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2019/20

W kolekcji Longchamp na jesień zimę 2019/20 królują skórzane kamizelki w kolorze czerni i bordo, założone bezpośrednio na zwiewną sukienkę oraz haftowane mini podkreślone cętkowanym paskiem. Długie powłóczyste modele zdobione falbanami idą w parze z delikatną koszulą z wiązaniem, balansując na pograniczu ciężkiej formy i subtelności. W tym sezonie dziewczyna ponownie nosi spodnie do białego futra, a sukienki w klimacie boho zestawia ze zmysłowymi kozakami pokrytymi zwierzęcym printem. W jej garderobie ulubione miejsce zajmują plisy, które dla kontrastu łączą się z cienką skórą oraz zamsz przypominający o koszulach vintage.

POLECAMY: LONGCHAMP – POKAZ WIOSNA LATO 2019 

W galerii zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Longchamp na jesień zimę 2019/20. Jak Wam podoba się eklektyzm w interpretacji marki?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Longchamp | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły