PL / EN
LONGCHAMP – OKULARY JESIEŃ ZIMA 2017

LONGCHAMP – OKULARY JESIEŃ ZIMA 2017

Inspirowane linią torebek, o kobiecych kształtach – po raz pierwszy w portfolio marki!

OKULARY LONGCHAMP JESIEŃ ZIMA 2017

Inspirowana detalami z emblematycznej kolekcji torebek – nowa (i pierwsza) linia okularów marki Longchamp to kobiece kształty, żywe kolory i innowacyjny design. Każdy model uosabia charakterystyczną dla francuskiej marki elegancję, a jednocześnie poszanowanie dla jej dziedzictwa i tradycji doskonałości. Kobieta Longchamp dzieli się wizją stylu i aktywnej mody, w której detale i wykończenia, dające komfort i przyjemność noszenia, robią prawdziwą różnicę.

Okulary są komplementarną i logiczną nową kategorią produktów marki Longchamp. Okulary były brakującym elementem, uzupełniającym i udoskonalającym nasze portfolio oraz garderobę kobiety Longchamp” – mówi Jean Cassegrain, CEO Longchamp.

ZOBACZ TEŻ: NOWA AMBASADORKA LONGCHAMP

OPRAWKI LONGCHAMP 2017

W ofercie marki znajdziemy okrągłe oprawki typu motyle, dwa modele o kształcie typu tea-cup, ponadczasowe aviatory, oversizowe o prostokątnej formie, okrągłe w stylu retro oraz prostokątną ramę z bambusowymi zausznikami. Ważnym punktem linii okularów są ich kolory – w sprzedaży znajdziemy klasyczne czernie, brązy i beże, ale również cieniowane róże i niebieskości, głęboką śliwkę, świeży turkus i egzotyczne połączenie żółci i zieleni.

Nasz faworyt? Jest ich aż trójka: fantazyjny model LO102S, beżowe aviatory LO100SL oraz okrągłe z marmurkowymi zausznikami -  LO603S.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Longchamp | kolekcja | okulary |

podobne artykuły