Logotyp serwisu lamode.info
LONDON FASHION WEEK MENSWEAR JESIEŃ ZIMA 2014 – MODNY ROZKŁAD JAZDY

LONDON FASHION WEEK MENSWEAR JESIEŃ ZIMA 2014 – MODNY ROZKŁAD JAZDY

Nowy rok zaczynamy od pokazów męskich kolekcji na jesienno-zimowy sezon 2014. Na początek -  Londyn. Zobaczcie, kto znalazł się na liście projektantów.

Nowy rok otwieramy długą listą pokazów męskich kolekcji na jesienno-zimowy sezon 2014. Na początek zatrzymujemy się w Londynie, gdzie w dniach od 6 do 8 stycznia odbędzie się Fashion Week.

 

W poniedziałek, swoje kolekcje pokażą m.in. Jonathan Sauders, Matthew Miller, Xander Zhou, Richard Nicoll, brytyjski dom mody Hardy Amies oraz marka Topman. We wtorek warto zwrócić uwagę na takie nazwiska jak J.W. Anderson, Christopher Raeburn, Christopher Kane, Alexander McQueen i Kit Neale.

 

W środę swoją kolekcję zaprezentuje duet projektantów Agi & Sam, laureaci nagrody British Fashion Awards 2013 w kategorii Nowe Objawienie w modzie męskiej. To również dzień, w którym zapoznamy się z najnowszymi propozycjami sezonu jesienno-zimowego 2014 m.in. Paula Smitha, Pringle of Scotland, Toma Forda, Sibling, Burberry Prorsum, KTZ, Christophera Shannona oraz A. Sauvage.

 


tagi: męski Tydzień Mody | London Fashion Week Menswear | męskie kolekcje Londyn jesień zima 2014 | modny rozkład jazdy |

podobne artykuły