PL / EN
MIRANDA KERR NA 2 OKŁADKACH ELLE CHINA STYCZEŃ 2014

MIRANDA KERR NA 2 OKŁADKACH ELLE CHINA STYCZEŃ 2014

Kiedy trafiła do branży mody miała zaledwie 13 lat, a dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Zobaczcie najnowszą sesję ślicznej Australijki, gdzie prezentuje projekty z kolekcji Fall 2013 Saint Laurent czy Giorgio Armani.

Kiedy Miranda Kerr trafiła do branży mody, miała tylko 13 lat. W 1997 roku udało jej się wygrać konkurs modelingowy australijskiego Dolly/Impulse, który organizował magazyn o tej samej nazwie. Została wybrana do sesji zdjęciowej, dzięki której zyskała rozgłos, a zaledwie 10 lat później (w 2007 roku) zarabiała już ok. 3,5 miliona dolarów rocznie i plasowała się na 10-tej pozycji w rankingu najlepiej zarabiających modelek.

 

 

Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Levi’s, Nicola Finetti, L.A.M.B., Betsey Johnson, John Richmond, Blumarine Swimwear, Neiman Marcus, Seafolly Swimwear, Anna Molinari, Burberry, Rock and Republic, Mango, Swarovski, Rag&Bone i Roberto Cavalli to tylko garstka marek, które zaprosiły Mirandę do współpracy. Modelka pojawiła się też na niezliczonej ilości okładek najbardziej prestiżowych pism o modzie, a także została pierwszą australijską modelką, która była aniołkiem Victoria’s Secret. Ma w zasadzie wszystko, spełniając się zarówno na zawodowym, jak i prywatnym polu ( jest mamą małego Flynna).

 

 

Topmodelka wcale nie zamierza zwolnić tempa! Właśnie do sieci trafił styczniowy edytorial chińskiej edycji biblii mody, którego jest gwiazdą. Co więcej, redaktorzy Elle China poświęcili ślicznej Australijce aż 2 okładki! Kerr w sesji prezentuje się w projektach z kolekcji Fall 2013 takich marek jak Saint Laurent czy Giorgio Armani. Ciekawa stylizacja (pióra i skóra) plus delikatna uroda modelki, tworzą wyjątkowy klimat edytorialu.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie całą sesję oraz 2(!) okładki styczniowego wydania Elle China 2014.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Miranda Kerr Elle China January 2014 | Miranda Kerr Elle China styczeń 2014 | Miranda Kerr | Elle China | Saint Laurent | Giorgio Armani |

podobne artykuły