PL / EN
LODY NA PATYKU OD ZNANYCH PROJEKTANTÓW

LODY NA PATYKU OD ZNANYCH PROJEKTANTÓW

Z kolekcji Burberry, Louis Vuitton, Kenzo i Alexander McQueen zaczerpnięto kolory, printy i motywy, które uchwycono w lodach na patyku! Zobaczcie efekty nietypowej kolaboracji projektantki Lary Atkinson.

Idealne zakończenie sezonu wiosenno-letniego? Na słodko! Najlepsze kolekcje z tego okresu uchwycono bowiem w lodach na patyku. To nietypowa kolaboracja projektantki Lary Atkinson i butiku ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który sprzedaje ubrania od najlepszych projektantów. Gdy lato trwa cały rok każda szansa na ochłodę się liczy, a jak wiadomo tamtejsze regiony słyną także z zamiłowania do wielkiej mody.

 

Lody powstałe w ramach projektu „s/s 13 Fashion Pops” sprzedawane i reklamowane będą w Dubaju w najcieplejszych dniach roku. Dostępne będą zarówno w pop-up shopach jak i w samochodach zaparkowanych w najpopularniejszych miejscach.

 

Z najpopularniejszych kolekcji minionego sezonu wiosna lato 2013 - Burberry, Kenzo, Alexander McQueen i Louis Vuitton – projektantka wyłoniła kolory, detale i printy, które zamieniła w lody na patyku i designerskie opakowania.

 

Lubimy modę z przymróżeniem oka! Naszym faworytem jest ten od Burberry, a Waszym?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kenzo | Lara Atkinson | ALEXANDER MCQUEEN | BURBERRY | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły