PL / EN
LIVELLO/917+ – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

LIVELLO/917+ – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Nietuzinkowa marka otwarta na nowe pomysły i rozwiązania? Poznajcie LIVELLO/917+!

Mnogość form, nietuzinkowe projekty i najwyższej jakości naturalne skóry. Co jeszcze kryje się pod nazwą marki LIVELLO/917+? To zestawione ze sobą dwa człony: LIVELLO– czyli poziom, który znajduje swój odpowiednik w przywiązaniu do wysokich standardów materiałów oraz numerologiczne 917+ - co oznacza kreatywność oraz poszukiwanie zupełnie nowych, unikatowych rozwiązań. Znajdziecie tu efektowną biżuterię, paski i skórzane torby utrzymane w mocnej, rockowej estetyce.

 

Propozycje marki powstały jako odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które cenią sobie oryginalność i nie boją się eksperymentów. Koncepcja LIVELLO/917+ opiera się na funkcjonalności i szerokim spektrum możliwości noszenia poszczególnych produktów. W zależności od stylizacji, pory dnia czy okazji projekty możemy łączyć, zawieszać czy przypinać.

 

Najlepszym przykładem nieszablonowego podejścia marki do mody są propozycje galanterii skórzanej. Naszym faworytem jest tutaj ekskluzywna torba w dwóch propozycjach kolorystycznych – głębokim czarnym odcieniu oraz przyciągającym wzrok niebieskim kolorze Royal Blue. Dzięki wszytym po bokach zamkom, wielkość torby można regulować i w razie potrzeby poszerzyć w dowolnym miejscu. Co więcej, została ona wyposażona w odpinane grube łańcuchy, które służyć mogą za brelok, naszyjnik czy zawieszkę do paska. Ogrom zastosowań ogranicza w tym przypadku tylko nasza wyobraźnia. Kolekcję LIVELLO/917+ znajdziecie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie lookbook i zdjęcia projektów marki!

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Livello | Livello 917+ | BoutiqueLaMode.com | Butiklamode.com | biżuteria | polska moda |

podobne artykuły