PL / EN
WYSTAWA THE LITTLE BLACK JACKET W MEDIOLANIE

WYSTAWA THE LITTLE BLACK JACKET W MEDIOLANIE

Światowy tour The Little Black Jacket powoli dobiega końca, a ostatnim europejskim miastem w którym można zobaczyć głośną wystawę jest Mediolan. Poznajcie szczegóły!

Ikony, muzy i przyjaciele domu mody Chanel uwiecznieni na czarnobiałych zdjęciach Karla Lagerfelda w kultowym klasycznym żakiecie paryskiej marki. Ta wystawa od początku była skazana na sukces! Światowy tour The Little Black Jacket powoli dobiega końca i śmiało możemy powiedzieć, że pięknie przygotowana ekspozycja stała się jednym z głośniejszych wydarzeń modowych minionych miesięcy.

 

 

Ostatnim europejskim miastem na trasie The Little Black Jacket jest Mediolan, tak więc, jeśli do tej pory nie udało Wam się jeszcze „na żywo” zobaczyć szalonej odsłony Sarah Jessici Parker z chanelowskim żakietem uniesionym nad głowę lub niepokornej Freja Beha Erichsen w skromnym stroju zakonnicy, powinniście odwiedzić Rotonda di Via Besana do 20 kwietnia.

 

 

W galerii zobaczycie zdjęcia z oficjalnego otwarcia wystawy, które miało miejsce w ubiegłą sobotę. Ciekawi Was, jaki będzie następny artystyczny projekt Karla Lagerfelda?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: The Little Black Jacket | wystawa The Little Black Jacket | The Little Black Jacket Mediolan | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły