Logotyp serwisu lamode.info
LISS UNLIMITED – KOSMETYKI PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL

LISS UNLIMITED – KOSMETYKI PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Jak jesienią zdyscyplinować nasze włosy? L’Oréal Professionnel ma na to sposób! Poznajcie linię Liss Unlimited.

Puszą się od wilgoci, elektryzują od noszonych czapek, plączą od zakładanych szalików i ciągle pozostają nieujarzmione. Okres jesieni i zimy to nie najlepszy czas dla naszych włosów, które z powodu czynników zewnętrznych coraz trudniej jest rozczesywać. A przecież zawsze powinny wyglądać nienagannie.

 

W tych mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach pomoc oferuje nam L’Oréal Professionnel. Marka przygotowała bowiem specjalny program przeciwdziałający puszeniu się włosów, który zamknęła w nowej gamie pielęgnacyjnej Liss Unlimited. Sześć kosmetyków do domowego użytku oraz jeden zabieg w salonie fryzjerskim, cztery dni intensywnego wygładzenia włosów i ochrona przed puszeniem przy 80% wilgotności! Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Włosy są bardziej zdyscyplinowane i wciąż zachowują pożądany przez nas efekt.

 

Technologia Keratinol Complex, która powstała na bazie aminokwasów i pochodnych protein pszenicy uzupełnia naturalny budulec włosów i odbudowuje ich strukturę. Olejki z kukui i wiesiołka wzmacniają je oraz ułatwiają ich układanie chroniąc przed wilgocią.

 

Tuż obok szamponu, odżywki, maski, serum SOS, kremu termicznego i olejku do stylizacji, które są już w sprzedaży w salonach L’Oréal Professionnel marka oferuje także dostępną tylko tam usługę Lissceutic dla włosów niezdyscyplinowanych, która m.in zmniejsza objętość puszących się włosów.

 

Też borykacie się co jesień z takimi problemami?  

 

tagi: L’Oréal Professionnel | Liss Unlimited | kosmetyki | włosy | kosmetyki do włosów |

podobne artykuły