PL / EN
KOLEKCJA VOODOO – TRENDY WE FRYZURACH NA JESIEŃ ZIMĘ 2013/2014, OD MARKI ARTÈGO

KOLEKCJA VOODOO – TRENDY WE FRYZURACH NA JESIEŃ ZIMĘ 2013/2014, OD MARKI ARTÈGO

Cztery boginie, cztery różne odsłony. Koniecznie sprawdźcie, nowe propozycje fryzur na jesienno – zimowy sezon 2013 2014 od marki artègo! 

Od pradawnych czasów oddawano kult różnym bogom i bóstwom. W tym celu dokonywano rozmaitych obrzędów. Jednym z nich był wywodzący się z Afryki - rytuał opętania. Tym razem, jednak nie musimy obawiać się nieprzyjaznych duchów, gniewnych bożków, klątw czy nikczemnych czarów.


Voodoo to nazwa nowej kolekcji fryzur przenoszących nas w świat bogów, mitów i pradawnych wierzeń. Styliści marki artègo - Krzysztof Pajor i Marcin Machnicki zainspirowani kultem afrykańskich ludów, przygotowali propozycje, które odzwierciedlają cztery, różne oblicza bogiń.


Oszun, Oya, Yemaya i Brigitte to postacie, które zainspirowały ich do stworzenia tych niezwykłych stylizacji. Oszun to bogini miłości, Oya władczyni sił natury, Brigitte to enigmatyczna postać o rudych włosach i alabastrowej skórze, a Yemaya to bogini mórz i oceanów. Nas najbardziej urzekła właśnie ona! Do sesji zostały wykorzystane ubrania marki Zuo Corp, która w każdym szczególe zadbała o detale.


Jeśli Was również oczarowały najnowsze fryzury marki artègo, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Natomiast wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów, użyte podczas sesji znajdziecie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: artègo | marka artègo | nowa kolekcja fryzur artègo | kolekcja Voodoo | Krzysztof Pajor | Marcin Machnicki |

podobne artykuły