PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARKA KEVIN.MURPHY – PROFESIONALNE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

MARKA KEVIN.MURPHY – PROFESIONALNE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Piękna i idealna fryzura, jak z okładki Vogue? Teraz to możliwe dzięki produktom do stylizacji i pielęgnacji włosów marki KEVIN MURPHY!

KEVIN.MURPHY to gama produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, stworzona przez stylistę fryzur Kevina Murphy w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących podczas sesji zdjęciowych dla magazynów o modzie. Stylista rozczarowany produktami do włosów, powszechnie używanymi w branży, uznał, że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą ich obciążały, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy.

 

Zrodzona z tej samej filozofii, co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów KEVIN.MURPHY, w której w skład wchodzą szampony, odżywki, kuracje i akcesoria do stylizacji - to idealne połączenie wyglądu „jak z wybiegu" i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.

 

Produkty powstają na bazie zrównoważonych i odnawialnych składników. Zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. ŻADEN produkt KEVIN.MURPHY nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.

 

Ciekawa nowością w gamie produktów stylisty Kavina Murphy jest linia COLOR.ME, która zapewnia profesjonalną, naturalną i skuteczną koloryzację!

 

Marka KEVIN.MURPHY, poza kosmetykami do stylizacji i pielęgnacji włosów, oferuje swoim klientom profesjonalną i bezpieczną koloryzację. COLOR.ME marki KEVIN.MURPHY to bezpieczna dla włosów i skóry głowy farba do włosów, która nie zawiera amoniaku oraz PPD. A naturalne składniki m.in. miód Manuka, masło Shea, wyciąg z granatu, czy owoc dzikiej róży, nadaje włosom ciekawy i intensywny zapach. Pomimo zawartości tak wielu naturalnych składników COLOR.ME zapewnia idealne pokrycie, trwały kolor oraz blask. Cena koloryzacji uzależniona jest od długości włosów.

 

Produkty marki KEVIN.MURPHY dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich na terenie całej Polski oraz tutaj.


Warto zadbać o to, aby nasze włosy były zdrowe i piękne!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Marka KEVIN.MURPHY | KEVIN.MURPHY | produkty do pielęgnacji włosów od marki KEVIN.MURPHY | linia COLOR.ME | włosy farbowane |

podobne artykuły