Logotyp serwisu lamode.info
LINIA KOSMETYKÓW SŁYNNYCH SIÓSTR KARDASHIAN - KHROMA BEAUTY

LINIA KOSMETYKÓW SŁYNNYCH SIÓSTR KARDASHIAN - KHROMA BEAUTY

Kim, Khloe i Kourtney czyli słynne siostry Kardashian spełniają swe kolejne marzenie. Już niedługo zobaczymy nową linię produktów do makijażu ich autorstwa. Czyżby Imperium celebryckiej rodziny znów się rozrastało?

Nie skłamiemy twierdząc, że słynne siostry Kardashian raczej szczególnymi talentami pochwalić się nie mogą. Nie można jednak zaprzeczyć, że ich kariera, oparta wprawdzie na mało godnym uznania debiucie w sieci Kim oraz emitowanym reality show przez stację E! „Rodzina Kardashianów”, nadal nabiera tempa. Dziewczyny bowiem mają głowę do interesów i dobrze wiedzą, jak wykorzystać swe nazwisko w branży oraz dynamicznie pomnażać majątek.

 

Do sieci trafiła właśnie informacja, że siostry spełniły swoje kolejne marzenie. Tym razem obrotne Kim, Khloe oraz Kourtney przygotowały autorską linię produktów do makijażu – KHROMA BEAUTY. Już zimą na rynku pojawią się cienie do powiek, pudry, sztuczne rzęsy i maskary firmowane nazwiskiem Kardashians. Czy dzięki temu każda dziewczyna będzie mogła wyglądać niczym słynne siostry?

 

tagi: Khloe Kardashian | Kourtney Kardashian | kosmetyki do makijażu sióstr Kardashian | Khroma Beauty | KIM KARDASHIAN |

podobne artykuły