PL / EN
DELIA COSMETICS ZWYCIĘZCĄ W PLEBISCYCIE PRIX DE BEAUTE 2012

DELIA COSMETICS ZWYCIĘZCĄ W PLEBISCYCIE PRIX DE BEAUTE 2012

Kosmetyki firmy Delia Cosmetics Bio Kozie Mleko docenione i nagrodzone w plebiscycie Prix De Beaute 2012, jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży kosmetycznej.

Branża kosmetyczna to dynamicznie rozwijająca się gałąź rynku. Co roku producenci wypuszczają nowe produkty, do których zakupu i stosowania namawiają klientelę. Jak nie zginąć w natłoku informacji i rzeczywiście wybrać kosmetyk, który spełni nasze oczekiwania? Prestiżowy plebiscyt Prix De Beaute organizowany przez miesięcznik Cosmopolitan, który odbył się już po raz czternasty, ma za zadanie ułatwić czytelniczkom magazynu dokonanie trafnego wyboru.

 

Jury tegorocznej edycji plebiscytu przyznało zaszczytny, międzynarodowy tytuł Prix de Beauté 2012 nawilżającej linii kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy Delia BIO Kozie Mleko polskiej marki Delia Cosmetics. Kosmetyki Delia Bio skierowane są do kobiet w każdym wieku, chcących zachować zdrowy, promienny wygląd skóry. Produkty te stworzono w oparciu o dobroczynne składniki pochodzenia naturalnego, które doskonale odżywiają i nawilżają skórę oraz czynią ją wyraźnie piękniejszą. Linia nawilżająca zawdzięcza swoją skuteczność ekstraktom z koziego mleka i olejku migdałowego, który intensywnie nawilża i przywraca skórze promienny wygląd. Marka postawiła także na opakowania air less, które w higieniczny i precyzyjny sposób pozwalają dozować kosmetyki, a po zużyciu mogą być poddane recyclingowi.

 

 

linia kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy Delia BIO Kozie Mleko

 

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy marki Delia Cosmetics!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Delia Cosmetics | nagroda Prix De Beaute 2012 | wydawnictwa Hearst-Marquard Publishing |

podobne artykuły