PL / EN
KOSMETYKI, KTÓRE POPRAWIAJĄ NASTRÓJ - CZY TO MOŻLIWE?

KOSMETYKI, KTÓRE POPRAWIAJĄ NASTRÓJ - CZY TO MOŻLIWE?

Właśnie dziś wchodzi na rynek nowa kolekcja kosmetyków marki Lush. Pod nazwą Emotional Brilliance kryją się produkty, które mają za zadanie poprawić nam nastrój. 

Lush to brytyjska marka bardzo przyjazna środowisku. Jej produkty tworzone są wyłącznie z naturalnych składników (olejków kwiatowych, owoców, warzyw, czy ziół), nie zawierają konserwantów i komponentów pochodzenia zwierzęcego. Co ciekawe, Lush unika również opakowań, sprzedając swoje produkty np. wyłącznie w szklanych słoiczkach.

 

Tym razem marka wprowadza na rynek swoją pierwszą pełną kolekcję kolorowych kosmetyków, które według producentów mają wpływać na nasze nastroje i zachowania. Linia składać się będzie z 13 pomadek w płynie, 11 eyelinerów i 6 kremowych cieni.

 

„W każdym momencie naszego życia przyda nam się wsparcie emocjonalne, zarówno podczas egzaminów, jak i pierwszej randki.”- mówi beauty director firmy Rowena Bird.

 

Każdy kolor wykorzystany w kolekcji będzie nosił odpowiednią nazwę. Confident, Take Control, czy Glamorous -  mają utożsamiać się z naszymi potrzebami w danym momencie. Nazwy zostały dobrane do koloru po konsultacji z terapeutą. Mają działać jak talizman na szczęście i podświadomie wprawiać nas w konkretny nastrój.

 

Kosmetyki, które mają służyć naszemu zdrowiu psychicznemu? Ciężko w to uwierzyć, ale na pewno nam nie zaszkodzą.

 

Zobaczcie zwiastun kolekcji!

 

www.youtube.com

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lush | Emotional Brillance | kosmetyki poprawiające nastrój | eko |

podobne artykuły