PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LALKA TOKIDOKI I KARL LAGERFELD – NAJMODNIEJSZY GADŻET SEZONU

LALKA TOKIDOKI I KARL LAGERFELD – NAJMODNIEJSZY GADŻET SEZONU

Nowa wersja plastikowej lalki Karla Lagerfelda cieszy się niesłabnącą popularnością! Teraz figurka w towarzystwie kotki Choupette przemierza świat. Poznajcie szczegóły!

Amerykańska marka Tokidoki specjalizująca się w gadżetach oraz ubraniach pokrytych szalonymi, komiksowymi nadrukami inspirowanymi Japonią zyskała popularność w 2009 roku, kiedy po raz pierwszy na rynek wypuściła niewielką figurkę – podobiznę Karla Lagerfelda. Produkt okazał się hitem i wielokrotnie był wznawiany, a samemu projektantowi również przypadł do gustu.

 

Lalka ma 26 cm, wykonana jest z plastiku, zaprojektowana została przez włoskiego projektanta Simone Legno i jest miniaturową wersją samego wujka Karla. Teraz pojawiła się w nowej wersji – w towarzystwie kotki Choupette. Wywołała furorę nie tylko wśród znanych osób z branży i wyprzedała się w mgnieniu oka. Powstał cały szereg animacji (m.in. wideo) towarzyszący nowemu gadżetowi oraz kolekcja ubrań – od koszulek po spodnie i torby – która dostępna jest na net-a-porter.com.

 

Teraz lalka (129 funtów), powstała w ramach kolaboracji Tokidoki z Karlem Lagerfeldem, przemierza świat! Wszystko za sprawą konkursu na najciekawsze zdjęcie figurki w nietypowym miejscu. Plastikowy projektant wraz z kotką odwiedził już m.in. Moskwę, Hollywood, Londyn, Paryż czy Sydney, a to zapewne dopiero początek bowiem gigantyczna wersja ogromnej lalki pojawiła się już m.in. w witrynie butiku Lagerfelda.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, gdzie jeszcze można spotkać Karla Lagerfelda z plastiku!

 

 

źródło: youtube.com

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tokidoki | lalka Karl Lagerfeld Tokidoki | Choupette | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły