PL / EN
LAKIERY DO PAZNOKCI ESSIE - KOLEKCJA ŚLUBNA 2013

LAKIERY DO PAZNOKCI ESSIE - KOLEKCJA ŚLUBNA 2013

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego specjalnie na tę okazję marka essie przygotowała specjalną kolekcję lakierów. Tego dnia wszystko musi być idealne, nawet paznokcie!

Bez bagażu przeszłości i z tą lepszą połówką samego siebie – czy kwintesencję ślubu można uchwycić w lakierach do paznokci? Wygląda na to, że tak! Marka essie stworzyła specjalną kolekcję dla przyszłych pań młodych, która zawiera cztery odcienie – od piwoniowego różu po romantyczny beż – i dedykowana jest temu wyjątkowemu wydarzeniu.

 

Każdy z kolorów ma swoją własną, zabawną nazwę. Jest, więc wspomniany już No Baggage Please czy My Better Half oraz Using My Maiden Name i Meet Me At The Altar. Są to klasyczne i bardzo delikatne propozycje, bo tego dnia wszystko musi być idealnie wyważone. Lakiery są trwałe i doskonale pokrywają płytkę paznokcia. Dostępne są jednak wyłącznie w salonach manicure (45zł/13,5ml).

 

Najpiękniejsza suknia, perfekcyjne miejsce, grono najbliższych osób i miłość naszego życia – ślub to wydarzenie, które w najmniejszych szczegółach musi być przemyślane. Warto pamiętać o pięknym kolorze paznokci – w końcu przy zakładaniu obrączki będą grać pierwsze skrzypce!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Essie | lakiery do paznokci | kolekcja ślubna 2013 |

podobne artykuły