Logotyp serwisu lamode.info
LA MER W HOŁDZIE DLA MORZA

LA MER W HOŁDZIE DLA MORZA

Nadchodzi fala zmian od La Mer!

 

Spis treści

1. Kolekcjonerski Blue Heart Crème de la Mer

2. Świętuj Światowy Dzień Oceanów z La Mer

3. Zaangażuj się i chroń naturę!

Morze zawsze zachwycało, inspirowało i dawało wiarę marce La Mer. Od ponad 10 lat firma zaangażowana jest w ochronę drogocennych mórz i oceanów na całym świecie. W tym roku kontynuuje tę szlachetną misję, pomagając chronić obszary morskie poprzez inicjatywy zwiększające świadomość konsumentów oraz wsparcie finansowe ze strony Fundacji La Mer Blue Heart Oceans Fund. Wszystko w nadziei na zachowanie rozkwitających mórz dla przyszłych pokoleń.

Kolekcjonerski Blue Heart Crème de la Mer

Każdego roku limitowana edycja Creme de la Mer jest wyrazem miłości marki do mórz oraz upamiętnia jej zaangażowanie we wspieranie ochrony oceanów. W tym roku słoiczek kremu Blue Heart Crème de la Mer został ozdobiony połyskującym motywem wodorostów morskich i koralowców. Odkryj bogate, kojące i rozświetlające nawilżenie zainspirowane odnawialnym potencjałem samego morza, wzbogacone ręcznie zbieranymi wodorostami morskimi. Ten wyjątkowy krem z pewnością stanie się cennym okazem w kolekcji każdego miłośnika marki La Mer.


Dr Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer, głęboko doceniał piękno morza, dlatego dzisiaj w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer nadal używa tylko alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów i są ręcznie pozyskiwane w dziewiczych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver. Te cudowne algi stają się sercem bogatego w składniki odżywcze, legendarnego Miracle Broth™, który leży u podstaw każdego produktu La Mer.

Blue Heart Crème de la Mer: edycja limitowana 100 ml; sugerowana cena detaliczna – 1880 zł

Świętuj Światowy Dzień Oceanów z La Mer

W 1992 roku 8 czerwca został ustanowiony Światowym Dniem Oceanów. Jest to dzień, w którym uznaje się i podkreśla znaczenie morza jako ważnego ekosystemu oraz podejmuje działania w celu zachowania jego delikatnych siedlisk i dzikiej przyrody. Dla marki La Mer ocean jest symbolem obietnicy w przyszłości. Marka stara się oddać należyty hołd temu „miejscu cudów”, w którym ożywają opowieści i dzikie wyobrażenia.


Zaangażuj się i chroń naturę!

Dołącz do misji La Mer Blue Heart i stwórz „falę” dobra, która pomoże chronić siedliska oceaniczne. Za każdy post na Instagramie wykorzystujący dwa oznaczenia #LaMerBlueHeart oraz #LaMerDonation opublikowany w maju i czerwcu La Mer przekaże 25 dolarów. Zebrana kwota zasili fundację La Mer Blue Heart Oceans, wspierającą projekty ochrony oceanów na całym świecie. Założona w 2017 r. La Mer Blue Heart Oceans Fund jest zaangażowana w ochronę siedlisk morskich dla przyszłych pokoleń.

Dołącz do fali zmian i bądź zmianą!

tagi: La Mer | zrównoważona uroda |

podobne artykuły