PL / EN
„L’INVITATION AU VOYAGE – VENICE”  – FILM I WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KAMPANII LOUIS VUITTON

„L’INVITATION AU VOYAGE – VENICE” – FILM I WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KAMPANII LOUIS VUITTON

Za nami premiera wideo „L’Invitation au Voyage – Venice”. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć z kampanii i backstage’u Louis Vuitton, z udziałem Davida Bowie i Arizony Muse.

 

Louis Vuitton po raz kolejny odnosi się do motywu podróży, silnie związanego z historią francuskiego domu mody. Tym razem, marka odkrywa przed nami drugi rozdział swojej podróżniczej historii za sprawą filmu „L'Invitation au Voyage - Venice”.

 

W obrazie wyreżyserowanym przez Romaina Gavras, pojawia się bohaterka znana nam z pierwszej części historii, w której rolę wcieliła się Arizona Muse.  W kontynuacji filmu, modelka opuszcza dziedziniec Luwru i przenosi się balonem na plac św. Marka w Wenecji, z którego trafia na bal maskowy. Tam właśnie spotyka siedzącego przy klawesynie Davida Bowie, który specjalnie dla niej śpiewa piosenkę ze swojego ostatniego albumu „The Next Day” - „I’d Rather Be High”.


Kiedy dziewczyna otwiera oczy, zauważa, że w jej towarzystwie nie ma już ani Davida Bowie, ani innych postaci z weneckiego balu maskowego. Czy było to tylko i wyłącznie marzenie senne? Jest jeden dowód, który przeczy tego rodzaju wnioskom.  W jej torebce „Vivienne” marki Louis Vuitton, znalazły się nuty na klawesyn.

 

Zapraszamy Was do obejrzenia wideo, jak również galerii wszystkich zdjęć z kampanii, zza kulis produkcji, autorstwa Davida Simsa i szkiców do  „L'Invitation au Voyage - Venice”, wykonanych przez Antoine Audagiori

 

 

                             L'Invitation au Voyage - Venice / źródło: youtube.com - Louis Vuitton       

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: David Bowie | David Bowie Louis Vuitton | Louis Vuitton kampania | Arizona Muse | David Sims | „L'Invitation au Voyage - Venice" |

podobne artykuły