PL / EN
100. WYDANIE VOGUE CHINA W OBIEKTYWIE MARIO TESTINO

100. WYDANIE VOGUE CHINA W OBIEKTYWIE MARIO TESTINO

Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia grudniowego, a zarazem jubileuszowego numeru chińskiej edycji biblii mody, na których zobaczymy czołowe chińskie top modelki w obiektywie genialnego Mario Testino!

Vogue China świętuje swoje 100.wydanie! Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia grudniowego, a zarazem jubileuszowego numeru chińskiej edycji biblii mody. 153 strony, na których znajdziemy m.in. najnowsze trendy i sesje beauty, do sprzedaży trafią już w poniedziałek, 11.listopada. My dziś podziwiamy wspaniały edytorial autorstwa Mario Testino, w którym ujrzymy najlepsze chińskie top modelki, m.in. Liu Wen, Xiao Wen Ju, Tian Yi czy Sui He. Gwiazdą okładki, której inspiracją było połączenie stylu Auderey Hepburn i Angeliny Jolie, została Shu Qi, która również została sfotografowana przez legendarnego Testino.

 

 

"W jubileuszowej sesji chciałem wymieszać wszystkie elementy, które uważam za interesujące w Chinach, biorąc pod uwagę przeszłość ,teraźniejszość i przyszłość" - powiedział Testino portalowi WWD. "Unikalne chińskie stroje i odważne kolory były moją inspiracją. Chciałem na zdjęciach zawrzeć prawdziwą historię oraz piękno wszystkich najważniejszych okresów danego kraju.” – dodał fotograf.

 

 

W portfolio Testino możemy się już doszukać współpracy z Vogue. Jego zdjęcia ukazały się w hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej oraz dwa razy w brazylijskiej edycji magazynu. Teraz do swojej książki może dodać kolejne, chińskie wydanie. Jak zapewnia Angelica Cheung, redaktor naczelna Vogue China, to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia współpraca znanego fotografa z chińską edycją biblii mody.


Zajrzyjcie do galerii tam znajdziecie cały jubileuszowy edytorial grudniowego wydania Vogue China w obiektywie Mario Testino. Poniżej zobaczycie też krótki filmik, który powstał z okazji 100. wydania.

 

 

źródło: youtube.com

 

 

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: 100 wydanie Vogue China | Vogue China grudzień 2013 | Mario Testino | jubileuszowe wydanie Vogue China |

podobne artykuły