PL / EN
#KUPUJLEPSZEUBRANIA, CZYLI TARGI SLOW FASHION 2018

#KUPUJLEPSZEUBRANIA, CZYLI TARGI SLOW FASHION 2018

Przed nami 12. edycja najwolniejszych targów niezależnej polskiej mody w nowej lokalizacji. LAMODE.INFO patronuje!

TARGI SLOW FASHION

6 i 7 października 2018 roku odbędzie się jesienna, już dwunasta, edycja największych targów mody autorskiej w Polsce – Slow Fashion, pod hasłem #KupujLepszeUbrania. Tym razem spotkamy się w nowej lokalizacji – w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

W ramach zainaugurowanego w tym roku projektu #ProjektantSlowFashion organizatorzy zaprosili do współpracy i objęcia patronatu nad wydarzeniem niezależnych polskich projektantów, tworzących marki zgodne z filozofią „slow”. Ambasadorami #12 Slow Fashion zostali: Jaśmina Parkita (dzieńdobry), Sandra Skrzypczak (BezAle), Grzegorz Wujciów (gego), Marta Machnacka (Sigil Jewels) i Klaudia Rozwadowska (Rozwadowska Bags).

ZOBACZ TEŻ: ZRÓWNOWAŻONA MODA W KILKU KROKACH

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów 12. edycja targów Slow Fashion odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu - w zrewitalizowanej w loftowym charakterze, dawnej wytwórni wódek na warszawskiej Pradze i długo wyczekiwanej stołecznej inwestycji - Centrum Praskim Koneser.


Szukamy świeżych formuł, nowych odbiorców, nowych pomysłów. Na PGE Narodowym zorganizowaliśmy 8. edycji Slow Fashion - to wystarczająco dużo, aby projekt stał się bardzo rozpoznawalny i popularny, ale także wystarczająco długo, aby od pewnego czasu targi zaczęły generować tę samą grupę odbiorców. To dla nas za mało, dlatego naszym wystawcom, a także odwiedzającym, chcemy dostarczyć wydarzenie nowej jakości” - mówi Dominik Damaziak, Partner w Grupie Slow. „Drugi powód to charakter Centrum Praskiego Koneser, który zdecydowanie bardziej pasuje do filozofii „slow”. Cieszymy się, że możemy gościć w tym nowym miejscu na mapie stolicy, ale dobrze znanym Warszawie i turystom, komercyjnym obiekcie z historią i duszą” - dodaje.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Slow Fashion będą czekać starannie dobrane lokalne marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeUbrania klienci będą tu mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą prelekcje o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow, a przestrzeń podzielona będzie na Strefy: Premium, Casual, Street, Elegance, Kids, Moda Męska, Ciało, Slow Food i Warsztatownia.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2251359908227035/

Kiedy i Gdzie? 6-7 października 2018 r., 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela) / Centrum Praskie Koneser

Wstęp 10zł / 2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)

Bilety na miejscu i online

Dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: targi | Zrównoważona moda |

podobne artykuły