PL / EN
KRÓLEWSKIE ZARĘCZYNY: MEGHAN MARKLE POKAZAŁA PIERŚCIONEK

KRÓLEWSKIE ZARĘCZYNY: MEGHAN MARKLE POKAZAŁA PIERŚCIONEK

Dziś rano pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie - zobaczcie!

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili dziś rano wiadomość o swoich zaręczynach. Członek rodziny królewskiej oraz gwiazda serialu Suits zostali narzeczeństwem na początku tego miesiąca, dowiadujemy się z oświadczenia pałacu Kensington na Twitterze. Ślub planowany jest na wiosnę 2018 roku.

KRÓLEWSKIE ZARĘCZYNY: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE

Rodzice Meghan Markle, Thomas Markle o Doria Raglaand życzyli parze dalszego życia w szczęściu w oddzielnym oświadczeniu, opublikowanym przez oficjalne konto pałacu królewskiego. Gratulacje złożyli również królowa Elżbieta II i Książę Edynburga.

HARRY

 fot. Kensington Palace/Twitter

 

KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PLANUJĄ ŚLUB

Książę William oraz księżna Cambridge skomentowali: Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem zaręczyn Harrego i Meghan. Poznanie Meghan było wspaniałym doświadczeniem, jak i patrzenie na to, jak bardzo są razem szczęśliwi. Para zamieszka w Nottingham Cottage na terenie pałacu Kensington, a już dziś wieczorem udzieli wywiadu na żywo dla brytyjskiej telewizji.

POWIĄZANE: NAJLEPSZE STYLIZACJE KATE MIDDLETON

Harry i Meghan poznali się przez znajomych latem 2016 roku. Przez kilka miesięcy spotykali się po cichu, chcąc uniknąć opinii publicznej na temat ich romansu. W listopadzie tamtego roku, rodzina królewska wydała pierwsze oficjalne oświadczenie dotyczące ich związku.

HARRYfot. Kensington Palace/Twitter

KSIĄŻĘ HARRY POŚLUBI GWIAZDĘ SERIALU SUITS

Para po raz pierwszy pojawiła się publicznie na widowni Invictus Games, zorganizowanych przez księcia we wrześniu 2017 roku. Trzymając się za ręce wśród tłumu, dołączyli do rodzin australijskich i nowozelandzkich tenisistów na wózkach, aby wspólnie kibicować im podczas półfinałowych rozgrywek.

Wczoraj popołudniu zaręczeni zaręczeni zaprezentowali się fotoreporterom w ogrodach Sunken na terenie Pałacu Kensington. Oczy świata przykuł pierścionek Meghan, który wykonany został z diamentów należących niegdyś do księżnej Diany.

harryKsiążę Harry i Meghan Markle wezmą ślub wiosną 2018 roku (fot. Instagram)

harryPierścionek Meghan Markle został wykonany z diamentów należących niegdyś do Diany (fot. Instagram)

Zobaczcie zdjęcia przyszłej pary królewskiej razem i osobno w galerii poniżej!

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: Książę Harry | zaręczyny | news | MEGHAN MARKLE |

podobne artykuły