PL / EN
KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

Zobaczmy, jakie włosy w krótkiej wersji królowały w stolicach mody!

FRYZURY MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

Trendy prezentowane przez gości fashion weeków to nie tylko moda, ale również i uroda. Śledzimy, jakie ubrania i dodatki są popularne wśród fashionistów, ale z równie dużą uwagą podpatrujemy, jakie fryzury i makijaże są najczęściej wybierane przez stałych bywalców tygodni mody. W końcu pełna stylizacja to nie tylko garderoba, ale również ułożenie włosów i make-up – każdy detal ma znaczenie. Dzisiaj bierzemy pod lupę fryzury damskie w wersji krótkiej. Zobaczmy, jakie cięcia i stylizacje są modne w sezonie jesień zima 2018/19, a także jakie przetrwają również do wiosny 2019!

KLASYCZNY BOB – FRYZURY DAMSKIE 2018/2019

Nadszedł wielki renesans klasycznego boba. Dokładnie takiego, który od lat nosi Anna Wintourprostego cięcia do linii żuchwy, lekko podwiniętego do środka i z grzywką. Jednak grzywka nie jest koniecznością, jeżeli nie pasuje do Twojego kształtu twarzy lub objętości włosów. Wtedy warto wziąć pod uwagę przedziałek na środku, wersję wyprostowaną lub subtelnie pofalowaną.

POWIĄZANE: BOB – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

PIXIE – FRYZURY DAMSKIE 2018/2019

Skracamy więcej! Odważne pixie cut doda charakteru i wyostrzy rysy twarzy. Jak nosimy je teraz i jakie będzie modne wiosną 2019? Styliści fryzur proponują bardzo krótkie fryzury damskie z umiarkowanym, dość równomiernym strzępieniem albo w wersji łagodniejszej – wszystkie włosy równo przycięte. Ciekawym trendem jest również powrót krótkich fryzur z dłuższymi bokami i tyłem.


Bob z grzywką (fot. East News)

NA JEŻYKA – FRYZURY DAMSKIE 2018/2019

Skracamy na maksa! Co prawda, ekstremalnie krótkie fryzury dla kobiet królowały rok temu i teraz nie są już tak popularne, ale nadal cieszą się uznaniem zwłaszcza wśród modelek high fashion. Jeżyk lub skrócenie włosów prawie na łyso to bardzo odważna propozycja, która wymaga wyrazistej urody, a także mocnej osobowości, które będą w stanie „unieść” takie cięcie.

KRÓTKIE BLOND WŁOSY – FRYZURY DAMSKIE 2018/2019

Wśród kolorów włosów od kilku sezonów rządzi naturalność, jednak wśród krótkich fryzur równie dobrze sprawdza się teraz chłodny odcień blondu. Z powodzeniem przyjął się przy bobie, a w cięciu typu pixie blond gra także z naturalnym ciemnym odrostem.

ZOBACZ TEŻ: KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE – TRENDY MODA ULICZNA 2018

Chcesz odświeżyć swój look? Nic tak nie działa jak ścięcie włosów! Teraz tylko zdecyduj, czy będzie to bob, pixie cut, a może odważny jeżyk? Przed wizytą u fryzjera zainspiruj się cięciami, kolorami i stylizacjami z ulic Paryża, Mediolanu, Londynu i Nowego Jorku!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: fryzury | wiosna lato 2019 | street fashion | TRENDY |

podobne artykuły