PL / EN
CHOUPETTE DLA VOGUE.DE - EKSKLUZYWNY WYWIAD KOTKI KARLA LAGERFELDA

CHOUPETTE DLA VOGUE.DE - EKSKLUZYWNY WYWIAD KOTKI KARLA LAGERFELDA

To nie jest żart! W ekskluzywnym wywiadzie dla Vogue.de kotka Karla Lagerfelda opowiada o swojej nowej roli i pracy nad własną kolekcją!

Nie odstępuje swojego towarzysza na krok, ma błyszczące niebieskie oczy i obfitujący w przyjemności styl życia. Kotka Choupette w wywiadzie dla niemieckiego Vogue opowiada z humorem nie tylko o ogromnej radości, jaką sprawiło jej zaprojektowanie własnej linii. Brzmi jak żart? Sprawdźcie sami! Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy rozmowę z pupilką Karla Lagerfelda. 

Czy Karl wspierał Cię w trakcie procesu twórczego?

 

Nie jestem podatna na wpływy. Karl jest ok, ale mam swój własny styl.

 

 

Testujesz swoje modele sama?

 

Nie. Nie jestem „zwierzęcą modelką”. Sama szkicuję i projektuję, ale nie noszę swoich projektów, by nie wadziło to moim następnym koncepcjom. Muszę pozostać neutralna i potrafić dopasować się do wielu stylów.

 

 

Co Cię inspiruje?

 

Sztuka starożytnego Egiptu. Posągi kotów są moimi ikonami stylu.

 

 

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość?

 

W tej chwili odpowiada mi robienie wszystkiego z Karlem. Nie jestem szczególnie ambitna i w przeciwieństwie do Karla potrzebuję wiele czasu dla siebie, na sen i codzienną pielęgnację. Uwielbiam swoje nieodpowiedzialne życie.

 

 

Jak wygląda Wasz normalny dzień?

 

Wstaję rano. Karl przygotowuje dla mnie obfite śniadanie, a potem pracujemy. Gdy on czyta gazety, ja pozwalam sobie na trochę snu. Z moimi towarzyszkami gier i zabaw Françoise, Margorie czy Lydią zawsze jestem w ruchu, ale nigdy nie wychodzę. Moje królestwo jest w domu, gdzie rządzę i nad wszystkim panuję.

 

 

Co jest tajemnicą Waszego sukcesu?

 

Emanuję aurą, która inspiruje projektantów. Jestem doskonałym przykładem tego, że wiele można osiągnąć, niewiele robiąc.

 

 

W naszej galerii obok zdjęć kapsułowej kolekcji Choupette, znajdziecie także zdjęcia z prywatnych albumów, które Karl Lagerfeld udostępnił Vogue.de.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Choupette | kolekcja Choupette | kotka Choupette | wywiad z kotką Choupette | kotka Lagerfelda | Choupette Lagerfeld | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły