PL / EN
KONTROWERSYJNA KAMPANIA MARCA JACOBSA – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

KONTROWERSYJNA KAMPANIA MARCA JACOBSA – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Po Marcu Jacobsie i Juergenie Tellerze, mogliśmy spodziewać się kolejnej kampanii z charakterem. Nie sądziliśmy jednak, że znana marka ma aż tyle twarzy

Czy modelki z kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień zima 2013/2014, mogą zachęcić klientki do zakupu jego najnowszej kolekcji? Zdaniem projektanta, jak najbardziej. Modelki Edie Campbell i Lily McMenamy stroją dziwne miny do obiektywu Juergena Tellera, a blady makijaż, mocno podkreślone oczy i posklejane końcówki włosów, raczej nie dodają im uroku. Patrząc na ich nowy wizerunek, w niczym nie przypominają pięknych dziewcząt, znanych z wcześniejszych kampanii i edytoriali. Autorką tych niekonwencjonalnych stylizacji jest wspaniała Katie Grand.

 

Czy jesienno-zimowa kampania Marca Jacobsa to dobry chwyt reklamowy? My złapaliśmy ten haczyk i jesteśmy na tak. Grunt to skutecznie przyciągnąć uwagę i na długo nie wyjść z pamięci, a projektantowi o tak ugruntowanej pozycji, raczej nie zaszkodzi trochę kontrowersji. Modzie czasem przydaje się taka różnorodność. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Marc Jacobs kampania jesień-zima 2013/2014 | Juergen Teller | Edie Campbell | Lily McMenamy | Marc Jacobs |

podobne artykuły