PL / EN
CARA DELEVINGNE W OBIEKTYWIE WALTERA PFEIFFERA – VOGUE UK WRZESIEŃ 2013

CARA DELEVINGNE W OBIEKTYWIE WALTERA PFEIFFERA – VOGUE UK WRZESIEŃ 2013

Ponoć kolor różowy działa jak lek na uspokojenie, a oprócz tego kojarzy się z wdziękiem i młodością. Zobaczcie jak sprawdził się w sesji Cary Delevingne dla wrześniowego wydania Vogue UK.

W filmie „Funny Face” z niezastąpioną ikoną klasycznego kina Audrey Hepburn, redaktor naczelna modowego magazynu „Quality” zażyczyła sobie wydanie numeru poświęconego kolorowi różowemu. Kazała „wypędzić czarny, spalić niebieski i zakopać beżowy”, „prowadzić w różowym” i „skakać do wody w różowym”, bo jest to odcień idealny dla każdej modnej kobiety. „Chcę cały kraj różowy!” – krzyczała Maggie Prescott.

 

Choć wrześniowemu wydaniu brytyjskiego Vogue’a nie przyświeca hasło: „think pink”, to jednak znalazła się w nim sesja, która z pewnością spodobałaby się naszej filmowej redaktorce. Jej główną bohaterką jest „różowa dama”, w którą wcieliła się Cara Delevingne. Brytyjska modelka pojawiła się przed obiektywem słynnego Waltera Pfeiffera, a za stylizacje była odpowiedzialna Francesca Burns. W sesji „Pink Lady” znalazły się tweedowe kostiumy Chanel, słodkie moherowe sukienki Emporio Armani, marynarka i spodnie w kolorowe printy od Comme des Garcons i różowa sukienka w groszki Miu Miu.

 

Lubimy takie słodkości

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cara Delevingne | Walter Pfeiffer | Cara Delevingne Vogue UK wrzesień 2013 |

podobne artykuły