PL / EN
KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT ROBERTA KUPISZA

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT ROBERTA KUPISZA

Jesteście fanami projektów Roberta Kupisza? Jeśli tak, to weźcie udział w naszym konkursie „Z kolekcji projektanta”, w którym możecie zdobyć t-shirt z kolekcji Iron - jesień zima 2014/2015. Sprawdźcie szczegóły!

Robert Kupisz to projektant, który przyzwyczaił nas do tego, że każdemu pokazowi jego najnowszej kolekcji towarzyszy jakiś motyw przewodni. Kupisz czerpie inspiracje z historii i kultury, nie bojąc się używać przy tym wyraźnych symboli. W przypadku kolekcji Iron na sezon jesień zima 2014/2015, zobaczyliśmy sylwetki, które nawiązywały do stylu harleyowców. Z kolei swoim ostatnim pokazem Anarchy i propozycjami na lato 2015, przywołał wspomnienia z czasów szkoły średniej i Jarocina lat 80. oraz pierwszych alternatywnych festiwali muzycznych.

 

UWAGA KONKURS!

 

Czym projektant może nas zaskoczyć przy okazji swojej następnej kolekcji? Tę myśl postanowiliśmy powiązać z zadaniem konkursowym w ramach kolejnej odsłony konkursu „Z kolekcji projektanta", w którym do wygrania jest t-shirt z kolekcji Iron (w rozmiarach XS-XXL). Aby go zdobyć, musicie odpowiedzieć na następujące pytanie: W jakiej tematyce chcielibyście zobaczyć kolejny pokaz kolekcji Roberta Kupisza? Rozwińcie i opiszcie nam swój pomysł! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9. lipca 2014 roku do godziny 23.59. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info.

 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

Powodzenia!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs | konkurs z kolekcji z projektanta | Robert Kupisz | Robert Kupisz kolekcja Iron jesień zima 2014/2015 | wygraj t-shirt Roberta Kupisza |

podobne artykuły