PL / EN
KONKURS „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT Z LINII ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC!

KONKURS „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT Z LINII ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC!

Marzysz, aby wzbogacić swoją szafę o projekt autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich projektantówŁukasza Jemioła? Koniecznie weź udział w naszym konkursie!

Z każdym kolejnym pokazem Łukasz Jemioł przyciąga na Aleję Główną coraz większą rzeszę fanów, mimo iż na łódzkim tygodniu mody prezentuje linię Basic, wciąż pozostawiając tę najważniejszą stolicy.

 

 

Ostatnim pokazem kolekcji Basic na wiosnę lato 2014 Łukasz Jemioł puścił oko do publiczności. Wielu przypomniał kultowe kreskówki i komiksy, a także to, że moda może być zabawą. Wszystko za sprawą współpracy ze słynną wytwórnią Warner Bros, spod której skrzydeł wyszły cztery kultowe postacie, jakie projektant wziął na warsztat, zinterpretował i przełożył na własną estetykę. Głównymi bohaterami wieczoru zostali wtedy: Batman, Superman, Struś Pędziwiatr i Królik Bugs!

 

 

 

UWAGA! KONKURS!

 

Niepowtarzalny T-shirt (rozmiar M, unisex) z kolekcji jednego z najbardziej popularnych wśród gwiazd projektantów może być Twój. Wspólnie z Łukaszem Jemiołem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest bawełniany T-shirt z kolekcji wiosna lato 2014 Łukasz Jemioł BASIC. Aby zdobyć nagrodę należy wystylizować jedną z postaci kreskówki Warner Bross, która była bohaterem ostatniej linii Basic Łukasza Jemioła (Batman, Superman, Struś Pędziwiatr i Królik Bugs).


Wszystkie prace muszą bazować na projekcie, który jest nagrodą (jego packshot znajdziecie w galerii pod artykułem).

 

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13. lutego 2014 roku do godziny 23:59. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info.

 

 

Wyniki konkursu opublikujemy 17. lutego 2014r. na łamach WWW.LAMODE.INFO.

 

 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera (link). Regulamin konkursu znajdziecie tu.

 

 


Jak zwykle liczymy na Wasze kreatywne podejście, powodzenia!

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: konkurs | konkurs z kolekcji projektanta | Łukasz Jemioł Basic | wygraj t-shirt Łukasza Jemioła | Warner Bross |

podobne artykuły