PL / EN
KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SPÓDNICZKĘ OD MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SPÓDNICZKĘ OD MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

Marzycie, by w swojej garderobie mieć coś od polskiego projektanta? Poznajcie szczegóły naszego konkursu „Z kolekcji projektanta”! Tym razem do wygrania jest spódniczka od Mariusza Przybylskiego.

My przyglądamy się jego kolejnym przedsięwzięciom od dawna, ale niektórzy z Was być może poznali go niedawno - za sprawą programu Project Runway, w którym był jurorem. Kto uważnie obserwuje polską scenę modową wie jednak, że Mariusz Przybylski zajmuje na niej niezmiennie ważne miejsce, i to już od dekady. Bowiem w tym roku obchodzi 10-lecie swojej marki! Ten wyjątkowy jubileusz projektant uczcił swoim ostatnim pokazem „Night Air”. By jednak należycie ukoronować tę dekadę w branży mody - mamy dla Was konkurs!

 

 

UWAGA KONKURS!


Co zrobić by wygrać spódniczkę z butikowej kolekcji Mariusza Przybylskiego wiosna lato 2014? Weź udział w naszym konkursie „Z kolekcji projektanta” i złóż jak najciekawsze życzenia Mariuszowi Przybylskiemu z okazji 10-lecia jego marki. Forma? Dowolna. Możecie pisać, rysować, nagrywać czy tworzyć kolaże. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź! A gra jest warta świeczki! Czarna spódniczka (rozmiar S) wykonana jest z miękkiej pianki z bawełnianą podszewką. Takich projektów w naszej garderobie nigdy za wiele!

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia 2014 roku do godziny 23.59. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

Powodzenia!

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: konkurs | konkurs z kolekcji z projektanta | Mariusz Przybylski | Mariusz Przybylski kolekcja Iron jesień zima 2014/2015 | wygraj spódniczkę Mariusza Przybylskiego |

podobne artykuły