PL / EN
KONKURS YES – WYGRYWAJ PIERŚCIONKI YES RINGS COLLECTION

KONKURS YES – WYGRYWAJ PIERŚCIONKI YES RINGS COLLECTION

Zbieraj, zestawiaj i twórz własne, niepowtarzalne kolekcje pierścionków YES Rings Collection. Odkryj nowe aplikacje mobilne i weź udział w konkursie. Sprawdź szczegóły!

YES Rings Collection to wyjątkowa biżuteria, którą można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc tym samym spersonalizowane i unikalne kolekcje. Z myślą o wszystkich fankach kreowania własnych zestawów pierścionków powstała najnowsza kampania, w której wziąć mogą udział wszyscy klienci salonów YES, a także użytkownicy Facebooka oraz posiadacze telefonów z systemem iOS i Android.

 

Dzięki nowym aplikacjom mobilnym można wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym codziennie do wygrania jest jeden z pierścionków YES Rings! Zadaniem uczestników konkursu jest wejście do aplikacji i wybór jednego spośród kilkudziesięciu zestawów pierścionków z kolekcji Rings, a następnie podanie uzasadnienia, dlaczego wybrany zestaw najlepiej pasuje do danego uczestnika. Dostępne są trzy wersje zestawów: romantyczny, klasyczny i nowoczesny. Umożliwia to użytkownikom łatwe i szybkie znalezienie pierścionków dostosowanych do ich stylu i preferencji. Aplikacja mobilna stwarza dodatkowo możliwość wirtualnego przymierzenia zestawu, sprawdzenia, jak prezentuje się na dłoni i wysłania zgłoszenia ze zdjęciem. Nagrodzeni zostaną autorzy tekstów wykazujących się największą kreatywnością, najciekawszych i nawiązujących dialog z marką Biżuteria YES.

 

Więcej informacji znajdziecie tu. Zajrzyjcie również na profil marki na Facebook.

 

KONKURS YES RINGS COLLECTION

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: YES Rings Collection | konkurs | YES |

podobne artykuły