Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS SAMSUNG - WYGRAJ SMARTFON GALAXY A5

KONKURS SAMSUNG - WYGRAJ SMARTFON GALAXY A5

Zostańcie trendsetterami i zdobądźcie stylowy telefon!

SAMSUNG, jako propagator Sztuki mądrego wyboru, zorganizował specjalne warsztaty z psycholog Marią Rotkiel, których głównym tematem była właśnie ta wyjątkowa filozofia życia. Jesteśmy ciekawi, jak Wy ją interpretujecie, dlatego postanowiliśmy wraz z marką zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie smartfon Galaxy A5!

 

ZASADY KONKURSU

 

Etap I

 

1. Chcący wziąć udział w konkursie wysyłają maile z interpretacjami hasła "Sztuka mądrego wyboru" na adres konkurs@lamode.info (wiadomość może mieć formę pisemnej wypowiedzi, grafiki, zdjęcia lub moodboardu).

 

2. Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca 2016 roku (do godz. 23:59).

 

3. Przed przystąpieniem do konkursu, zapoznajcie się z regulaminem!

 

Etap II

 

1. Redakcja LAMODE.INFO wraz z reprezentacją marki SAMSUNG wyłoni 5 najlepszych zgłoszeń, a ich autorzy staną się trendsetterami firmy.

 

2. Wybrani trendsetterzy przetestują telefon SAMSUNG Galaxy A5 i będą mieć za zadanie pokazać jego funkcjonalność w życiu codziennym.

 

3. Uczestnicy na swoich profilach na Instagramie będą wstawiać kreatywne zdjęcia w roli głównej z SAMSUNG Galaxy A5 dodając do nich hashtagi: #SamsungGalaxyA5, #SztukaMądregoWyboru i #SamsungxLamode.info.

 

4. Akcja trendsetterska na Instagramie potrwa 1 tydzień (od 12 do 19 lipca 2016 roku). 

 

Wyłonienie zwycięzcy

 

Z 5 osób, które weźmie udział w akcji trendsetterskiej redakcja LAMODE.INFO wraz z przedstawicielami marki SAMSUNG wybierze najciekawsze zdjęcia, a ich autor otrzyma SAMSUNG Galaxy A5 na własność.

 

 

Poznajcie bliżej smartfon SAMSUNG Galaxy A5, jego funkcje i powiązania ze sztuką mądrego wyboru, weźcie udział w konkursie i przekonajcie się o jego możliwościach samodzielnie! Powodzenia! 

tagi: konkurs | SAMSUNG |

podobne artykuły