Logotyp serwisu lamode.info
WYNIKI I ETAPU KONKURSU SAMSUNG – WYGRAJ SMARTFON GALAXY A5

WYNIKI I ETAPU KONKURSU SAMSUNG – WYGRAJ SMARTFON GALAXY A5

Poznajcie 5 trendsetterów SAMSUNG, którzy zawalczą o stylowy telefon!

Wraz z marką SAMSUNG zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Galaxy A5. Ilość wiadomości oraz kreatywne prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Poznajcie 5 zwycięzców I etapu – trendsetterów SAMSUNG, którzy powalczą teraz o miano laureata całego konkursu i zdobędą stylowy telefon!

 

 

 

 

 

 

Mateusz Z.

 

"Sztuka Mądrego Wyboru" według mnie jest to doskonałe ujęcie, kadr, chwila napięcia, co wydarzy się za moment, doskonała trajektoria skoku jak na poniższym zdjęciu, które zrobiłem podczas tegorocznego 73 Rajdu Polski.

 

 

 

Malwina K.

 

Sztuka mądrego wyboru kształtuje się całe nasze życie i składają się na nią wszystkie decyzje, które podejmujemy każdego dnia. Nawet te najbardziej błahe i banalne. Nasze życie jest jak ta kolorowanka, a nasze wybory to kredki, którymi chcemy ją zabarwić. Bywa, że bierzemy kolory bardziej stonowane, a za chwilę te, które doskonale ze sobą kontrastują. Czasami jest monochromatycznie i nudno, a następnym razem po prostu pstrokato. Jak w złości zdarza się, że przyciśniesz mocniej kredkę i otrzymasz coś nowego, albo wyjedziesz za linie i wszystko zatracisz. Wtedy uspokajasz się i prawie bez śladu wodzisz rysikiem po wyznaczonym obszarze i wiesz, że jeżeli Ci się nie spodoba, zawsze będziesz miał szansę coś tu zmienić, bo przecież inna, ciemniejsza kredka pokryje delikatną barwę tej wcześniejszej. Kiedy z bezsensownych bazgrołów wyłania się powoli piękny, żywy obraz, wiesz, że potrafisz, może nie zawsze, ale potrafisz wybierać mądrze. 

 

 

 

Karolina O.

 

Zobaczcie, jaki był mój (mądry) wybór. Inspiracja? Wakacje oraz... zamiłowanie do podróży po Polsce.

 

 

 

Karolina B.

 

Sztuka mądrego wyboru to życie w zgodzie z naturą i czerpanie z radości z tego, co zdrowe. Moim najlepszym wyborem ostatnich lat było przejście na wegetarianizm.

 

 

 

Katarzyna M.

 

Kiedy myślę nad sensem pojęcia "mądry wybór", często dopada mnie wrażenie, że nie istnieje bardziej pusty slogan. Pojęcie na wskroś relatywne, interpretowane na milion różnych sposobów; nie istnieją bowiem dwa idealnie spójne systemy wartości. Jednak z rzeczonym pojęciem - paradoksalnie - nie bez powodu wiąże się inne, na ogół kojarzone z muzyką czy malarstwem: sztuka. Jeśli mądry wybór jest sztuką, nie można postrzegać go jedynie w przyziemnych kategoriach. Sztuka mądrego wyboru nie sprowadza się wyłącznie do spraw takich, jak szybki spacer zamiast przejechania odległości dwóch przecznic autobusem bez biletu czy kupno Samsunga Galaxy w miejsce iPhone'a. Jakkolwiek takie przykłady niewątpliwie świadczą o mądrości tego, kto wyboru dokonuje. Sztuka mądrego wyboru to także samodoskonalenie. To czerpanie radości z życia i dzielenie się nią z innymi. To branie pełnymi garściami tego, co najlepsze bez obaw, że pewnego dnia będę czegoś żałować. To wreszcie nie tylko spoglądanie w oczy ukochanej osoby, ale patrzenie razem w jednakowym kierunku. To otaczanie się wartościowymi ludźmi, których wewnętrzne piękno i mądrość nie pozwoli człowiekowi spaść w otchłań depresji i jakiekolwiek uzależnienie. To budowanie na solidnym fundamencie. Budowanie siebie i poczucia własnej wartości. Malarz, który tworzy obraz, nie postawi na płótnie ani jednej przypadkowej kropki. Kompozytor piszący zaawansowane partytury nie pozwoli na to, by pomiędzy nuty zakradł się choćby jeden krótki fałszywy dźwięk. Sztuka to harmonia... Harmonia dźwięków, kształtów i barw. Podobnie kiedy ludzkie wybory pozostają w mądrej harmonii, życie stanowi kompozycję. Prawdziwą sztukę, skomponowaną z przemyślanych decyzji. Sztukę Mądrego Wyboru.

 

 

Gratulujemy najlepszej 5-tce i czekamy z niecierpliwością na efekty testu trendsetterskiego na Instagramie! 

tagi: konkurs | SAMSUNG |

podobne artykuły