PL / EN
KONKURS WYDAWNICTWA GALAKTYKA – DO KOGO TRAFI KSIĄŻKA BOBBI BROWN „PERFEKCYJNY MAKIJAŻ”? SPRAWDŹCIE!

KONKURS WYDAWNICTWA GALAKTYKA – DO KOGO TRAFI KSIĄŻKA BOBBI BROWN „PERFEKCYJNY MAKIJAŻ”? SPRAWDŹCIE!

Jak istotną rolę odgrywa makijaż w kreowaniu wizerunku? Dwie lauratki naszego konkursu dobrze to wiedzą. Zobaczcie, kto zwyciężył i do kogo trafią książki Bobbi Brown „Perfekcyjny Makijaż” Wydawnictwa Galaktyka.

Konkurs przygotowany wraz z Wydawnictwem Galaktyka dobiegł końca. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Przypominamy, że do wygrania była wyjątkowa książka autorstwa Bobbi Brown - Perfekcyjny makijaż - pozycja pełna cennych porad i instrukcji krok po kroku, które uczą, jak właściwie wykonać make up. Aby wziąć udział w konkursie, należało w najciekawszy sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Dlaczego Twoim zdaniem makijaż to istotny element kreowania wizerunku?

 

Miło jest nam poinformować, że nagroda trafido Kingi K. z miejscowości Korzkiew oraz do Kasi M. z Krakowa. Poniżej publikujemy odpowiedzi obu Pań.

 

 

Odpowiedź nr 1 - Kinga K. z miejscowości Korzkiew:

 

Każdy z nas jest jak marka, która potrzebuje własnego, niezawodnego, zaufanego działu Public Relations. MAKIJAŻ JEST JAK TEN DZIAŁ PR! Dba o nasze relacje z otoczeniem i nasz wizerunek. Wizerunek to podstawa w budowaniu relacji z otoczeniem!A OTO WZÓR IDEALNIE PRZEPROWADZONEJ KAMPANII PR PRZEZ MAKIJAŻ:1. Podkreśla to, co najlepsze! Pomaga zwrócić uwagę na nasze atuty!
2. Wydobywa to, o czym nawet nie mieliśmy pojęcia! Nagle zaskoczeni mówimy sami do siebie: "Nie wiedziałam, że mam taki świetny kolor oczu, ten makijaż wydobył z nich coś niesamowitego!"
3. Kamufluje, maskuje to, o czym najchętniej byśmy zapomnieli! To strategia, która pozwala na zachowanie pewności siebie w sytuacjach, w których coś nie gra.
4. Poprawia nasze samopoczucie, dodaje pewności siebie!
5. Sprawia, że inni inaczej nas postrzegają. Stajemy się w oczach innych zjawiskowi!
6. Stosuje triki poprzez psychologię koloru!
7. Dodaje charakteru. Kim chcesz być? Subtelną dziewczyną, czy femme fatale? Dzięki makijażowi wszystko jest możliwe!
8. Makijaż powinien być spójny, dobrany do całej stylizacji.
9. Makijaż może zdziałać cuda, dlatego dzięki niemu możesz wyczarować totalną metamorfozę własnego wizerunku!W dzisiejszych czasach firma bez działu PR nie odniesie spektakularnego sukcesu. W dzisiejszych czasach makijaż może zmienić nasze życie na lepsze! A wszystko za dotknięciem czarodziejskiego...pędzelka! 

 

 

Odpowiedź nr 2 - Kasia M. z Krakowa:

 

Posiadanie pozytywnego wizerunku jest sprawą niezmiernie istotną, gdyż wpływa na jakość naszego życia zawodowego i osobistego. Osoba, która wywiera na otoczeniu dobre wrażenie szybciej jest lubiana, akceptowana, wzbudza zaciekawienie, a nawet podziw. Świadome kreowanie wizerunku wpływa na wzrost samooceny i lepsze samopoczucie. Każda kobieta jest piękna, ale może być jeszcze piękniejsza. Wizerunek jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie, nieważne kim jesteśmy i jakie funkcje pełnimy, ale jak się czujemy w naszym obliczu. Każdy chce się jak najlepiej prezentować w życiu codziennym. Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu, w określonych warunkach wyraża też osobowość. Dzięki jego różnorodnym technikom można upozorować twarz na idealną i zdrową. Pożądanym efektem makijażu jest jak najdoskonalsze zbliżenie wyglądu do aktualnie obowiązującego kanonu piękna i urody. Makijaż to nie tylko swego rodzaju „ubiór” skóry twarzy, ale również aspekt, jaki podkreśla urodę każdej kobiety.


Moim zdaniem perfekcyjny makijaż to nie "maska" na twarzy, przebranie lecz wydobycie  tego co mamy najpiękniejsze i chciałybyśmy, żeby inni też to zauważyli. To delikatne  podkreślenie urody poprzez zakrycie mankamentów i wydobycie tego, co w twarzy najładniejsze.

 

Serdecznie gratulujemy!


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bobbi Brown Perfekcyjny makijaż | Wydawnictwo Galaktyka | BOBBI BROWN |

podobne artykuły