PL / EN
KOSMETYKI DO WŁOSÓW EASY CARE AQUA PLUS OD ARTEGO

KOSMETYKI DO WŁOSÓW EASY CARE AQUA PLUS OD ARTEGO

Twoje włosy straciły naturalny blask i miękkość? Poznaj nową linię od marki Artego, która intensywnie nawilża także skórę głowy.

Przesuszone włosy to nie tylko problem zimy, kiedy wciąż poddawane są skokowi temperatur – od ciepłych we wnętrzach po te mroźne na dworze. Przede wszystkim to domena lata, które sprawia, że nasze włosy wciąż narażone są na oddziaływanie promieni słonecznych, a podczas morskich kąpieli słona woda również osłabia ich kondycję.

 

Aby pomóc zachować ich naturalny blask, elastyczność i miękkość marka Artego opracowała specjalną linię kosmetyków do włosów – Easy Care Aqua Plus, która nie tylko dogłębnie nawilża włosy, ale także skórę głowy. Dzięki czemu zapobiega ich łamliwości i matowieniu.

 

Podstawą nowego szamponu i odżywki są naturalne wyciągi roślinne. W tym pierwszym kosmetyku są to oleje roślinne z nasion amazońskiego drzewa Pentaclethra macroloba. W drugim przypadku zastosowano oleje z jojoby, słodkich migdałów oraz avocado, dzięki czemu uchwycone zostały właściwości łagodzące i spajające łuskę włosa. Dodatkowo odżywka pokrywa go odbijającym światło, ochronnym filtrem. Szampon pozbawiony jest także soli i agresywnych środków, które przyczyniają się do utraty wilgotności (SLS Free).

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Artego | kosmetyki do włosów | Easy Care Aqua Plus |

podobne artykuły