PL / EN
KOLEKCJA ROBERTA KUPISZA  „WANTED” WIOSNA LATO 2013 W OBIEKTYWIE MACIEJA BERNASA

KOLEKCJA ROBERTA KUPISZA „WANTED” WIOSNA LATO 2013 W OBIEKTYWIE MACIEJA BERNASA

Dziki Zachód, kowbojskie klimaty i niezwykle zdolni Polacy. Zobaczcie najnowszą sesję wizerunkową kolekcji „Wanted” Roberta Kupisza na tegoroczną wiosnę i lato.

Jego ostatni pokaz w olimpijskim stylu na wiosnę lato 2014, który niedawno miał miejsce w Warszawie, wciąż odbija się echem w branży. Teraz światło dzienne ujrzała kampania kolekcji „Wanted”, która mimo iż zaprezentowana rok temu cieszy się wciąż niesłabnącym powodzeniem i sprawia, że Robert Kupisz jest jedym z najpopularniejszych projektantów w kraju.

 

Kowbojskie klimaty prosto z Dzikiego Zachodu, kraciaste koszule, powłóczyste spódnice, luźne sprane t-shirty, brązowe kowbojki - stworzone zostały z myślą o wiośnie i lecie tego roku. Mimo to, tuż po pokazie można było zobaczyć ich sporą reprezentację na polskich ulicach. I nic nie wskazuje na to, że ulegnie to zmianie. Po najnowszych zdjęciach wizerunkowych, które spokojnie mogą być uznawane za kampanię, na pewno grono fanów powiększy się.

 

Przy sesji „Wanted” na sezon wiosna lato 2013 pracowała spora ekipa niezastąpionych i zdolnych Polaków. Iryna z Artfashion stanęła przed obiektywem Macieja Bernasa, który w duecie z BOOM TEAM’em odpowiedzialnym za stylizacje, makijaż i fryzury stworzył klimatyczne zdjęcia. Już wcześniej w podobnym składzie fotografowali projekty Kupisza. By podtrzymać wspieranie tego, co nasze, jako dopełnienie projektów wykorzystano biżuterię Anny Orskiej – ciężkie bransolety, rękawiczki czy chustki świetnie prezentowały się na tle dzikich krajobrazów.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Robert Kupisz | kampania wiosna lato 2013 | kolekcja Wanted | Maciej Bernas | Boom Team |

podobne artykuły