Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA H&M EXCLUSIVE CONSCIOUS NA WIOSNĘ LATO 2012

KOLEKCJA H&M EXCLUSIVE CONSCIOUS NA WIOSNĘ LATO 2012

H&M prezentuje wyjątkową, pełną splendoru linię kreacji idealnych na czerwony dywan. Odkryj Exclusive Conscious, pełną energetyzujących kolorów i co ważne, wykonaną z materiałów przyjaznych środowisku.

Kolekcje Conscious wykonane z materiałów przyjaznych środowisku to już element stały szwedzkiej marki H&M. W sezonie wiosna lato 2012 firma, oprócz podstawowej Conscious, stworzyła dodatkową, ekskluzywną linię strojów nadających się do zaprezentowania na czerwonym dywanie - Exclusive Conscious.


Poszczególne elementy kolekcji, podobnie jak te w podstawowej linii, uszyte zostały między innymi z ekologicznej bawełny, konopi oraz poliestru z recyklingu i są dowodem, że materiał powstających w sposób bardziej zrównoważony może prezentować się równie efektownie. W propozycjach wykorzystano całą gamę energetyzujących kolorów – fanki odważnej mody spodziewać się więc mogą głębokich filetów, fuksji, turkusu, oranżu i limonki.

 

– Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie kolekcji Exclusive Conscious, wykonanej z bardziej ekologicznych materiałów – powiedziała Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów H&M. – Kolekcja ta pokazuje, że moda i dbałość o środowisko to dobre połączenie.


Kolekcja Exclusive Conscious trafi do około 100 sklepów H&M na świecie już 12 kwietnia. Będzie także dostępne online.

tagi: Conscious | Exclusive Conscious | trendy wiosna lato 2012 | H&M |

podobne artykuły