Logotyp serwisu lamode.info

"NIEGRZECZNA" SESJA DANIELA KORZEWY

Sterylne, surowe zdjęcia bazujące na kontrastujących połączeniach. Wszystko to w sesji fotografa Daniela Korzewy, przed którego obiektywem stanęła modelka Kamila Bączyk. Zobaczcie sami!

Daniel Korzewa jest młodym, 23-letnim fotografem z Wrocławia, który przygodę z fotografią mody zaczął zaledwie rok temu. Dziś jest agencyjnym fotografem SPP Models, gdzie pracuje nad tworzeniem portfolio modelek i modeli.

 

Ostatnie dzieło fotografa to odważna, nieco niegrzeczna i utrzymana w chłodnym klimacie sesja, w której dominuje biel podkreślająca eksperymenty z sylwetką, ciałem modelki, formą i fakturą ubrań.

 

Zdjęcia odbyły się we wnętrzach wrocławskiego klubu Forma. Przed obiektywem stanęła modelka agencji SPP Models, Kamila Bączyk, którą mogliśmy oglądać m.in. na stronie internetowej wersji włoskiego Vogue. Za stylizację odpowiedzialna była stylistka Ewa Michalik, za make up Jola Boska, za uczesanie Dariusz Tęsiorowski. Ubrania do sesji pochodziły z kolekcji Katarzyny Jarczykowskiej – projektantki , której projekty pojawiły się w jednym z edytoriali dla włoskiego wydania Vogue oraz Alicji Czarnieckiej.

 

Jak oceniacie efekt?  

 

 

 

Zobaczcie też film z backstage’u sesji.

 

tagi: Daniel Kostrzewa | Kamila Bączyk | moda polska |

podobne artykuły