PL / EN
ZABAWA UBIOREM - KOLEKCJA BLESSUS NA SEZON WIOSNA LATO 2012

ZABAWA UBIOREM - KOLEKCJA BLESSUS NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Jak przemycić do biznesowego stroju modowe trendy? Zobaczcie kolekcję Blessus na sezon wiosna lato 2012, której twarzą została Kasia Knioła!

Strój biznesowy nie musi być pozbawiony modnych elementów, przekonuje o tym marka Blessus w swojej kolekcji na sezon wiosna lato 2012 zatytułowanej Troisième Capsule. Podstawą są prosto skrojone sukienki, wokół których budowana jest dalsza stylizacja. Za pomocą dopasowanych marynarek nabierają one stricte klasycznego i eleganckiego looku, z kolei zdobienia w postaci zamków i guzików nadają im lekkości i nonszalancji. Każdy element kolekcji można potraktować w dwojaki sposób, jak na przykład spódnicę o kształcie tulipana w pastelowym odcieniu błękitu, którą można wykorzystać zarówno w stroju służbowym, jak też w niezobowiązującej stylizacji podczas wiosennych spacerów po mieście.

 

Całość kolekcji bazuje na modzie z początku lat 60. – zdaniem Blessus kobieta w sezonie wiosna lato 2012 powinna podkreślać swoje naturalne kształty i dzięki temu czuć się komfortowo. Kolorystyka – to jak co sezon pastele i oczywiście biel, która rokrocznie powraca jako obowiązujący trend.

 

Po więcej inspiracji zajrzyjcie do galerii. W sesji autorstwa Lilly Kózki wzięła udział modelka Kasia Knioła!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Blessus | Michael Hekmat | trendy wiosna lato 2012 | moa polska |

podobne artykuły