PL / EN
KOLEKCJA DODATKÓW CHARLOTTE OLYMPIA – ARCHIE’S GIRLS

KOLEKCJA DODATKÓW CHARLOTTE OLYMPIA – ARCHIE’S GIRLS

Miłośniczka nietypowych dodatków tym razem powraca do czasów swojego dzieciństwa! Zobaczcie najnowszą mini kolekcję Charlotte Olympii inspirowaną komiksami.

Świat mody zachwycił się już jej świąteczną i walentynkową kolekcją. Każda fashionistka chciała mieć torebkę jej autorstwa w kształcie książki, a ostatnim snobizmem było posiadanie kopertówki i loafersów z własnym znakiem zodiaku. Charlotte Dellal jest jedną z najbardziej kreatywnych projektantek dodatków. Jej marka Charlotte Olympia zaskarbiła sobie ogromną sympatię wielu miłośniczek nietypowych dodatków.

 

Inspiracje do kolekcji czerpie niemal ze wszystkiego. Tym razem powróciła do wspomnień z dzieciństwa. Gdy była małą dziewczynką w czasie wakacji spędzanych w USA czytała amerykańskie komiksy. Wśród nich był ten opowiadający historię miłosnego trójkąta Archie, Betty i Veronicy autorstwa Boba Montany, który całą koncepcję komiksu stworzył w 1941 roku.

 

Brytyjska projektantka skopiowała, więc oldschoolowe już obrazki i przeniosła je na swoją najnowszą kapsułową kolekcję dodatków – Archies’s Girls. Graficzne, kolorowe nadruki widnieją teraz na trzech projektach – kopertówce, szpilkach i koturnach - które trafią do sprzedaży w październiku. Dostępne będą w paryskim butiku Colette.

 

Już jakiś czas temu marka MAC zaprezentowała kolekcję kosmetyków, na której opakowaniach widniały postacie z komiksu Archie. Czy Charlotte Olympia przebije ten pomysł? Zajrzyjcie do galerii!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Charlotte Olympia | Archie's Girls | dodatki |

podobne artykuły