PL / EN
KOLABORACJA VANS I KENZO - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

KOLABORACJA VANS I KENZO - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Już po raz czwarty możemy obejrzeć efekty współpracy tych dwóch pozornie od siebie różnych marek. Zobaczcie najnowszą kolekcję na wiosnę lato 2013 powstałą w ramach kolaboracji Kenzo i Vans.

Dopiero, co projektanci Humberto Leon i Carol Lim zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję Kenzo na sezon jesień zima 2013 podczas spektakularnego paryskiego pokazu, którego finał rozegrał się na wysokich schodach, a już teraz mogą świętować efekty kolejnej kolaboracji z marką Vans.


Już po raz czwarty te dwa brandy spotkały się by stworzyć limitowaną kolekcję Vansów w typowe dla francuskiego domu mody printy. Tym razem w ramach kolekcji wiosna lato 2013 przygotowano 6 modeli w kolorowy cętkowany wzór. Klasyczna panterka została potraktowana z ekstrawagancją i przełożona na język miejskiego stylu.

 

Wszystkie projekty do sprzedaży trafią już 1 kwietnia i dostępne będą m.in. w Opening Ceremony oraz Colette. Cena do końca nie jest znana, ale zakładając, że buty z poprzednich kolaboracji kosztowały ok. 130$, tak też może być i tym razem. Tutaj możecie zobaczyć zeszłoroczną kolekcję powstałą w ramach współpracy.

 

Lubimy połączenie miejskiego luzu z modą z najwyższej półki! A Wy?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kenzo | Vans | kolaboracja | kolekcja wiosna lato 2013 | kolaboracja Kenzo i Vans |

podobne artykuły