PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ W KAMPANII TOMAOTOMO WIOSNA LATO 2013

WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ W KAMPANII TOMAOTOMO WIOSNA LATO 2013

Tomaotomo ubiera polską aktorkę Weronikę Książkiewicz w swoją kolekcję na sezon wiosna lato 2013. Zobaczcie zdjęcia najnowszej kampanii marki!

Marka Tomaotomo rozwija się prężnie i wciąż zaskakuje. Projekty autorstwa Tomasza Olejniczaka łączą modernizm z wysmakowaną klasyką. Kobiety pragnie ubierać tak, by podkreślić tajemnice, które w sobie kryją i wyjść poza narzucany płci pięknej stereotypowy schemat wizerunku.

 

 

Tym razem kolekcję Tomaotomo na sezon wiosna lato 2013 prezentuje muza projektanta, Weronika Książkiewicz. Aktorka inspiruje Tomasza Olejniczaka swoim kobiecym wdziękiem i seksapilem. Kreacje wyglądają na niej imponująco - biel, która przeważa w najnowszych propozycjach, zaskakująco trafnie koresponduje z jasną karnacją gwiazdy, a klasyczny krój projektów podkreśla jej kobiece kształty.

 

 

Kolekcja Tomaotomo na wiosnę lato 2013 to triumf klasyki. Eleganckie, długie suknie wyróżniają się złotymi aplikacjami. Pojawia się również zmysłowa koronka – w całym looku jak i jako element stroju. Godny uwagi jest skąpany w bieli garnitur.

 

 

Przekonują Was projekty Tomaotomo na wiosnę lato 2013? Zobaczcie wszystkie zdjęcia kampanii na wiosnę lato 2013 i backstage sesji tylko w naszej galerii!


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tomaotomo | Tomaotomo kampania wiosna lato 2013 | Weronika Książkiewicz | Tomasz Olejniczak |

podobne artykuły