PL / EN
ADIDAS I OPENING CEREMONY – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

ADIDAS I OPENING CEREMONY – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Już po raz drugi w ramach współpracy Adidas i Opening Ceremony powstała kapsułowa kolekcja dla mężczyzn i kobiet. Zobaczcie ich propozycje na sezon wiosna lato 2013.

Podobno wszystkie noworoczne postanowienia umierają jeszcze zimą i nie często potrafią dotrwać do wiosny. Jednak, jeśli ktoś miał w planie sport dla poprawienia samopoczucia, kondycji czy figury to ma teraz dobry powód by powrócić do tego zamiaru. Czy stylowy strój na jogging lub do gry tenisa nie przekonuje?

 

Wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych dostępna jest już bowiem najnowsza kolekcja dla kobiet i mężczyzn, pochodząca z kolaboracji marek Adidas i Opening Ceremony! Projekty przeznaczone są na sezon wiosna lato 2013 i stworzone z myślą właśnie, o joggingu i tenisie. To druga wspólna kapsułowa kolekcja obu marek.

 

Łączy w sobie kolory i printy charakterystyczne dla Opening Ceremony, marki dyrektorów kreatywnych Kenzo, oraz powrót do stylu Adidasa z lat ’80. Mamy, więc deseń w panterkę, klasyczne paski i istny kolorystyczny miks.

 

Jak oceniacie efekty współpracy?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Opening Ceremony | kolekcja wiosna lato 2013 | ADIDAS |

podobne artykuły