PL / EN
KOBIECE INSPIRACJE – WYJĄTKOWE SPOTKANIE W MALABELLE

KOBIECE INSPIRACJE – WYJĄTKOWE SPOTKANIE W MALABELLE

Poznajcie szczegóły zbliżającego się spotkania w poszukiwaniu inspiracji w showroomie Malabelle!

Inspiracja – to słowo zdecydowanie możemy powiązać z showroomem Malabelle. Dlaczego kobieca inspiracja? Powodem jest sama właścicielka, Anna Rusiniak-Malinowska, która prężnie rozwija swój biznes i znana jest klientkom nie od dziś. Idąc tropem jej osoby Malabelle postanowiło zorganizować wyjątkowe spotkanie z kobietami, które znalazły przepis na sukces – swoją prace połączyły z pasją. 25 maja będziemy mieli okazje porozmawiać z Beatą Sadowską o jej najnowszej książce „I jak tu nie jeść?”, Sylwią Antoszkiewicz o modzie w biznesie oraz Moniką Zagajską, właścicielką autorskiej perfumerii Mo61.

 

„Kobiece Inspiracje” to pierwsze tego typu spotkanie w Malabelle. Showroom postanowił zebrać w jednym miejscu wszystkie stałe klientki, a te, które pojawią się po raz pierwszy przywitać w szczególny sposób. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich miłośniczek piękna, sztuki i designu. To również zachęta dla tych, które decydują się wcielić w życie swoje kreatywne pomysły biznesowe. Celem spotkania jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań.

 

Pierwszy gość specjalny to Monika Zagajska, właścicielka i pomysłodawczyni autorskiej perfumerii. Mo61 to pierwszy i jedyny tego typu koncept na polskim rynku. W małym uroczym showroomie na Mokotowskiej możecie skomponować swój własny zapach! Podczas spotkania w Malabelle klientki również będą miały taką możliwość.

 

Pięknym słowem zaczaruje Beata Sadowska, kobieta sukcesu, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Od 2012 jest gospodynią programu „W biegu i na wybiegu” na antenie Radia Zet Chilli. 24 kwietnia miała miejsce premiera jej najnowszej książki „I jak tu nie jeść?”. Książka będzie dostępna w sprzedaży podczas wydarzenia w Malabelle. 

 

Ubierać Was będzie Sylwia Antoszkiewicz, właścicielka marki LOUS, która z powodzeniem łączy sztukę z biznesem. Poza tym jest cudowną matka, producentką i właścicielką agencji artystycznej BAGS&BOXES, współorganizuje targi sztuki Art Yard Sale. Zdarza jej się też być DJ-ką.

 

Malabelle to showroom, który powstał z miłości do drobiazgów i wszystkiego tego, co nadaje wnętrzom zupełnie nowy charakter. Właścicielka - Anna Rusiniak-Malinowska starannie dobiera wszystkie produkty, które znajdują się w sprzedaży. Całość jest spójna i tworzy charakter bliski sercu projektantki. Anna prowadzi także pełen inspiracji blog, w którym znajdziemy wiele cennych wskazówek i motywów do wykorzystania przy urządzaniu wnętrz.

 

Spotkanie odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w showroomie Malabelle przy ul. Polnej 18/20 w Warszawie. 

 

 

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: showroom malabelle | inspiracje | Anna Rusiniak Malinowska | Anna Rusiniak-Malinowska | Sylwia Antoszkiewicz | Monika Zagajska | Beata Sadowska |

podobne artykuły