Logotyp serwisu lamode.info
KIRSTEN DUNST DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL

KIRSTEN DUNST DLA L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Znana amerykańska aktorka, Kirsten Dunst została pierwszą międzynarodową ambasadorką L’Oréal Professionnel. Poznajcie szczegóły.

Kirsten Dunst została pierwszą międzynarodową ambasadorką L’Oréal Professionnel. W 2014 roku, aktorka pojawi się w trzech kampaniach francuskiej marki i będzie reklamować produkty Wild Stylers w gamie do stylizacji Tecni-Art, Beach Waves i Absolut Repair Limpidium.


„Czuję się blisko z L’Oréal Professionnel” - powiedziała Dunst w oficjalnym oświadczeniu. „Marka jest silnie związana z modą, a ja podziwiam jej zaangażowanie we wszelkie innowacje, tworzenie nowych profesjonalnych usług i produktów, by utrzymać charakter zgodny z najmodniejszymi trendami” – dodała.

 

Anne-Laure Lecerf, międzynarodowa dyrektor L’Oréal Professionnel, nazwała Dunst aktorką o ponadczasowej urodzie. „Ona ma silną osobowość i sama dokonuje wyborów. Jej profesjonalizm i dążenie do perfekcji czyni z Kirsten jedną z najbardziej utalentowanych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałam. Ma wszystkie atrybuty, które ucieleśniają nowe wartości L’Oréal Professionnel” – podkreśliła.

 

Nie ma, co do tego żadnych wątpliwości, że Kirsten Dunst doskonale odnajdzie się w roli przedstawicielki francuskiej marki. Aktorka niejednokrotnie brała udział w kampaniach znanych marek, wśród których znalazły się m.in. reklamy torebek Miu Miu czy perfum Bulgari

 

 

tagi: L’Oréal Professionnel | Kirsten Dunst | L’Oréal Professionnel kampania | Kirsten Dunst kampania |

podobne artykuły