Logotyp serwisu lamode.info
KIM KARDASHIAN CZY NORTH WEST?

KIM KARDASHIAN CZY NORTH WEST?

Stylizacje której gwiazdy wzbudzają w was więcej pozytywnych emocji?

Świat mody rządzi się własnymi, nie zawsze łatwymi do prognozowania, prawami. Pewne jest, że rozwija się w błyskawicznym tempie i nie znosi stagnacji. Ci, którym udało się zaistnieć w branży rzadko decydują się na dłuższą przerwę w pracy. Dlatego m.in. wiele modelek z sukcesem godzi karierę i macierzyństwo szybko wracając do pracy z maluchem u boku, jak choćby Coco Rocha, Natalia Vodianova czy Miranda Kerr.

 

Bywa też, że przyjście na świat dziecka nie tylko nie wystawia kariery rodziców na próbę, ale wręcz powoduje, że ta zwyżkuje. Trudno nie odnieść wrażenia, że dokładnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku Kim Kardiashian. Zaledwie 3-letnia North West nie tylko doczekała się już kilku kont na Instagramie, na których poza tym maminym można śledzić jej stylizacje, ale też istnieje w świadomości przynajmniej 66 milionów 134 tysięcy followersów, wzbudzając nie mniejsze emocje swoją osobą i  wyglądem, co sławna mama. Upublicznianie wizerunku córki oczywiście działa na korzyść samej zainteresowanej, ostatecznie kierując uwagę mediów w jej stronę.

 

Ja oceniacie tendencję: ile czasu potrzeba North by zdeklasować swoją mamę i jakie stylizacje będzie dla siebie wybierać, kiedy zacznie być w tym temacie decyzyjna?   

 

tagi: North West | Kayne West | the kardashians | fashion | KIM KARDASHIAN |

podobne artykuły