PL / EN
KATE UPTON W OKŁADKOWEJ SESJI DLA VOGUE US

KATE UPTON W OKŁADKOWEJ SESJI DLA VOGUE US

Jest spełnieniem American Dream i pierwszą modelką od września 2011, która pojawiła się na okładce Vogue US. Zobaczcie debiutancką sesję okładkową Kate Upton dla najważniejszego wydania biblii mody!

Przypomina modelki z dawnych lat – o pełniejszych kształtach i urodzie pięknej dziewczyny z sąsiedztwa. W zaledwie kilka miesięcy zaskarbiła sobie sympatię najważniejszych osób w branży mody, czego dowodem jest tytuł American Dream Girl oraz najgorętszej modelki na świecie, którą okrzyknął ją nie byle kto.

 

To wyróżnienie przyznało jej najbardziej opiniotwórcze i wybredne modowe pismo - Vogue US. W dowodzie uznania po raz pierwszy umieścił blondwłosą Kate Upton na okładce swojego czerwcowego numeru. Debiut oczywiście spowodował wiele szumu bowiem Amerykanka jest pierwszą modelką, od pamiętnej weselnej okładki Kate Moss z września 2011 roku, która pojawiła się na frontowej stronie tego wydania biblii mody.

 

Modelka, która na swoim koncie ma już sesje okładkowe m.in. dla włoskiej i brytyjskiej edycji Vogue, tym razem została uchwycona przez Mario Testino w retro estetyce inspirowanej stylem Marilyn Monroe, która od zawsze jest uosobieniem hollywoodzkich marzeń. Stylistka Tonne Goodman postawiła przede wszystkim na kostiumy kąpielowe od największych marek m.in. na pasiaste projekty Dolce&Gabbana, które mają podkreślić letni przekaz najnowszego numeru.

 

Też jesteście pod takim wrażeniem Kate Upton jak my? Dawno nie było takiej sesji, z której każde kolejne zdjęcie chce się umieścić w folderze ulubionych.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kate Upton | Vogue US | Mario Testino |

podobne artykuły