Logotyp serwisu lamode.info
KATE MOSS DLA LIU JO

KATE MOSS DLA LIU JO

Zobacz piękną Kate Moss w najnowszej wiosenno-letniej kampanii włoskiej marki Liu Jo!

Kate Moss to wyjątkowo zapracowana osoba. Mimo upływających lat, topmodelka nadal jest w formie, ani na chwilę nie zwalnia tempa i ani, myśli by ustąpić miejsca młodszym koleżankom. Efekty jej pracy możemy właśnie podziwiać w najnowszej kampanii włoskiej marki odzieżowej Liu Jo. Modelka jako symbol ponadczasowej kobiecości, urody i stylu fantastycznie wypada w roli ambasadorki popularnego brandu.

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/KATE MOSS DLA LIU JO SS2011/LIUJO_SS11_doppie_Pagina_1.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Zdjęcia do kampanii wykonał fotograf Mario Sorerenti, ten sam który w latach 90-tych wypromował Kate na nowa ikonę mody. Sesja miała miejsce jesienią ubiegłego roku w Londynie. Kate Moss na zdjęciach prezentuje się pięknie i uwodzicielsko. Modelka jest jak zwykle urocza i fascynująca. Nie bez powodu marka Liu Jo zdecydowała się na taki właśnie wybór – Kate Moss to symbol eleganckiej kobiecości – co potwierdza sama biblia mody, Vouge.

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/KATE MOSS DLA LIU JO SS2011/LIUJO_SS11_doppie_Pagina_2.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Moss świetnie wpasowuje się w klimat marki – naturalna postawa, kobiecość – harmonijnie współgrają z filozofią Liu Jo. Jak stwierdził właściciel i dyrektor kreatywny marki Marco Marchi: „w ten wyjątkowy i szczęśliwy czas w historii LIU JO zdecydowaliśmy się dodać gazu, aby po raz pierwszy w naszej historii współpracować z tak wybitną postacią światowej mody. Jesteśmy absolutnie zachwyceni naszym wspólnym projektem z Kate Moss, która, jesteśmy pewni, przyczyni się do promocji wartości oraz produktów naszej marki, dając naszym klientom nowe emocje”.   

 

Współpraca Kate Moss i LIU JO obejmuje linie: LIU JO, LIU JO JEANS oraz LIU JO SHOES.

 

Koniecznie obejrzyjcie galerię! Jak Wam się podoba kampania z udziałem ikony mody?

tagi: marka | kampania | wiosna-lato 2011 | Liu Jo | KATE MOSS |

podobne artykuły