PL / EN
KATE MOSS DLA CHANEL - Z ARCHIWUM DOMU MODY

KATE MOSS DLA CHANEL - Z ARCHIWUM DOMU MODY

Dziś zapraszamy Was w podróż do 2004 roku! Ponadczasowa Kate Moss w kampanii Chanel zachwyca. Zobaczcie koniecznie co znaleźliśmy w archiwach marki.

Skończyła niedawno 39 lat. Jest niezmiennie jedną z najbardziej rozchwytywanych ikon modelingu, choć w przeszłości zdarzały jej się potknięcia spowodowane nałogami. Niepokorna i wciąż na topie.

 

Podziwiana za styl top modelka Kate Moss nadal zachwyca, podobnie jak w 2004 roku, kiedy została twarzą kolekcji Chanel na wiosnę lato. Było to tuż przed jej medialnym upadkiem. Wówczas na jaw wyszło zażywanie przez nią narkotyków w efekcie, czego słynne marki zerwały z nią kontrakty m.in. właśnie francuski dom mody Chanel. Były to ostatnie zdjęcia wizerunkowe dla marki w których wzięła udział modelka.

 

Kampania autorstwa Karla Lagerfelda jest niezwykle minimalistyczna. Pokazuje to, co dla marki najbardziej charakterystyczne – pikowaną torebkę 2.55 czy wariacje na temat żakietów boucle. Choć paleta barw jest bardzo ciężka – zawiera czerń i srebro to delikatności i bardziej letniej estetyki dodano za pomocą projektów w kolorze pudrowego różu. Choć minęło zaledwie 9 lat to po takich kampaniach widać jak wiele zmieniło się w modzie.

 

Mamy wrażenie, że jednak Kate nie zmienia się prawie wcale. I z roku na rok prezentuje się równie dobrze.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kampania wiosna lato 2004 | Chanel | KATE MOSS |

podobne artykuły